Сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір

Tool items

У Печерському районі по вул. Рогнідинській, 3 сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір.

Реалізацією проєкту покладено на КО «Київзеленбуд».

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, цьогоріч Київська міська рада надала зеленій зоні статус скверу, кияни називають зелену зону іменем «Шолом-Алейхема», адже на вході до нього встановлено пам’ятник відомому письменнику.

«У новоствореному сквері планується спорудити імпровізовану сцену аби кияни мали змогу організовувати театральні вечори та інші мистецькі заходи. Оскільки Шолом-Алейхем був творчою та грамотною людиною, ми заклали в концепт просвіту та книгу як її інструмент. У сквері передбачено створити фотозони, спортивні та дитячі майданчики, встановити лави, у яких основним елементом буде книга. А також заплановано збудувати великий фонтан у формі книги, водні потоки створюватимуть ілюзію перегортання сторінок», – зазначив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що у сквері також проведуть роботи з озеленення та встановлять вуличне освітлення, зелена зона має стати сучасним тематичним простором для дозвілля.

«Наразі архітекторами вже напрацьовано ідеї до концепції. Кожен сквер має бути особливим та унікальним. У сквері Шолом-Алейхема також заплановано встановити світильники під старовину аби створити атмосферу старого Києва», – розповів Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що у наступному році заплановано реалізувати проєкт унікального скверу, концепцію буде детально обговорено з місцевими жителями Печерського району.

Довідка. Шолом-Алейхем (Рабинович Соломон Наумович) – єврейський письменник, драматург, один з основоположників сучасної художньої літератури мовою їдиш. Життя митця було тісно пов'язане з Україною.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану