Сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір

Tool items

У Печерському районі по вул. Рогнідинській, 3 сквер Шолом-Алейхема перетворять на унікальний літературний простір.

Реалізацією проєкту покладено на КО «Київзеленбуд».

За словами генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексія Короля, цьогоріч Київська міська рада надала зеленій зоні статус скверу, кияни називають зелену зону іменем «Шолом-Алейхема», адже на вході до нього встановлено пам’ятник відомому письменнику.

«У новоствореному сквері планується спорудити імпровізовану сцену аби кияни мали змогу організовувати театральні вечори та інші мистецькі заходи. Оскільки Шолом-Алейхем був творчою та грамотною людиною, ми заклали в концепт просвіту та книгу як її інструмент. У сквері передбачено створити фотозони, спортивні та дитячі майданчики, встановити лави, у яких основним елементом буде книга. А також заплановано збудувати великий фонтан у формі книги, водні потоки створюватимуть ілюзію перегортання сторінок», – зазначив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що у сквері також проведуть роботи з озеленення та встановлять вуличне освітлення, зелена зона має стати сучасним тематичним простором для дозвілля.

«Наразі архітекторами вже напрацьовано ідеї до концепції. Кожен сквер має бути особливим та унікальним. У сквері Шолом-Алейхема також заплановано встановити світильники під старовину аби створити атмосферу старого Києва», – розповів Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» додав, що у наступному році заплановано реалізувати проєкт унікального скверу, концепцію буде детально обговорено з місцевими жителями Печерського району.

Довідка. Шолом-Алейхем (Рабинович Соломон Наумович) – єврейський письменник, драматург, один з основоположників сучасної художньої літератури мовою їдиш. Життя митця було тісно пов'язане з Україною.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі