Розпорядження заступника міського голови – секретаря Київської міської ради

 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ -

СЕКРЕТАР КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

       

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

           07.06.2023                  120            

 

Про формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді

 

Відповідно до статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ», рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4010/4051 «Про Київську міську молодіжну раду при Київській міській раді»:

 1.  
 2. 1. Розпочати формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді (далі – Київська міська молодіжна рада).
 3. 2. Затвердити календарний план формування першого складу Київської міської молодіжної ради, що додається.
 4. 3. Утворити конкурсну комісію для формування першого складу Київської міської молодіжної ради та затвердити її персональний склад, що додається.
 5. 4. Затвердити Порядок формування першого складу Київської міської молодіжної ради, що додається.
 6. 5. Уповноважити управління з питань розвитку механізмів прямої демократії та міжнародного співробітництва у сфері розвитку місцевого самоврядування секретаріату Київської міської ради:
  1. 5.1. здійснювати організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Київської міської молодіжної ради, створювати належні умови для її роботи;
  2. 5.2. організовувати та проводити навчання членів Київської міської молодіжної ради;
  3. 5.3. оприлюднити на офіційному вебсайті Київської міської ради оголошення про початок формування першого складу Київської міської молодіжної ради;
  4. 5.4. здійснювати прийняття та попередній розгляд поданих документів для формування першого складу Київської міської молодіжної ради;
  5. 5.5. підготувати розпорядження Київського міського голови про затвердження персонального складу Київської міської молодіжної ради;
  6. 5.6. залучати за погодженням із заступником міського голови – секретарем Київської міської ради інші структурні підрозділи секретаріату Київської міської ради для виконання повноважень, передбачених цим розпорядженням.
 7. 6. Довести це розпорядження до відома суб’єктів, передбачених пунктом 18 Положення про Київську міську молодіжну раду при Київській міській раді, затвердженого рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4010/4051 шляхом його офіційного оприлюднення у порядку, визначеному законодавством України.
 8. 7. Скасувати розпорядження заступника міського голови – секретаря Київської міської ради від 15.02.2023 № 20 «Про організаційно-правові заходи формування першого складу Київської міської молодіжної ради при Київській міській раді» як нереалізоване.
 9. 8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Заступник міського голови –

секретар Київської міської ради                            Володимир БОНДАРЕНКО

 

 

Розширений пошук

 • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
 • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)