Постанова № 306

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

24 жовтня 2015 року                                                                                                                №306                        

22 год. 05 хв.

 

Про відповідність виборчих бюлетенів з виборів Київського  міського голови 25 жовтня 2015 року затвердженому Київською міською виборчою комісією тексту

24 жовтня 2015 року до Київської міської виборчої комісії, надійшло звернення від Подільської районної у місті Києві виборчої комісії за вих. № 15 від 23 жовтня 2015 року з приводу допущених помилок при заповненні виборчих бюлетенів дільничними виборчими комісіями.

До звернення додано акти від 23 жовтня 2015 року про внесення змін до виборчих бюлетенів без відповідного рішення Київської міської виборчої комісії від дільничних виборчих комісій з місцевих виборів виборчих дільниць № 800691 та № 800692. Зміни полягають в тому, що на бюлетенях з виборів Київського міського голови для голосування в єдиному одномандатному виборчому окрузі члени дільничних виборчих комісій проставили номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради.

Розглянувши зазначені акти та усвідомлюючи, що такі випадки можуть бути непоодинокими, зважаючи на те, що вибори одночасно проводяться в єдиному одномандатному виборчому окрузі та територіальних виборчих округах, Київська міська виборча комісія встановила наступне:

Постановою Київської міської виборчої комісії № 172 від 07 жовтня 2015 року затверджено текст виборчого бюлетеня по виборах Київського міського голови 25 жовтня 2015 року (надалі - Закон).

В даний час виготовлені бюлетені передані дільничним виборчим комісіям в порядку, визначеному ст. 75 Закону.

Відповідно до пункту першого та п’ятого частини шостої статті 25 Закону, міська територіальна виборча комісія […] забезпечує підготовку та проведення виборів міського голови, […] затверджує текст виборчих бюлетенів по виборах міського голови, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів і передає їх дільничним виборчим комісіям.

Відповідно до пункту третього частини п’ятої статті 25 Закону, міська територіальна виборча комісія надає правову, організаційну, методичну, технічну допомогу дільничним виборчим комісіям в частині їх діяльності.

Київська міська виборча комісія вважає, що проставлені на контрольному талоні та в верхній частині бюлетенів з виборів Київського міського голови номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради (цифри від одного до ста двадцяти), над рамкою з роз’ясненням щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування, яка виглядає наступним чином:

!

Зробіть позначку "плюс" (+) або іншу, що засвідчує Ваше волевиявлення,
у квадраті проти прізвища кандидата, за якого Ви голосуєте

не перешкоджатимуть волевиявленню виборців, так само як і не спонукатимуть їх проголосувати чи утриматись від голосування за конкретного кандидата.

Окрім того, Київська міська виборча комісія рекомендує дільничним виборчим комісіям скористатися правом передбаченим частиною 28 статті 79 Закону, якою передбачено, що у разі виникнення сумнівів щодо дійсності виборчого бюлетеня питання вирішується дільничною виборчою комісією шляхом голосування та прийняттям відповідного рішення.

Враховуючи все вище викладене та керуючись п. 5 ч. 6 ст. 25 Закону України «Про місцеві вибори», Київська міська виборча комісія постановила:

 1. Визнати бюлетені з виборів Київського міського голови 25 жовтня 2015 року, на яких у контрольному талоні та вище рамки з роз’ясненням щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування, зроблено позначки шляхом проставлення номерів територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради (цифри від одного до ста двадцяти), такими, що не суперечать Постанові Київської міської виборчої комісії № 172 від 07 жовтня 2015 року «Про затвердження тексту виборчого бюлетеня по виборах Київського міського голови 25 жовтня 2015 року».
 2. Дільничним виборчим комісіям дозволити видавати виборцям виборчі бюлетені з виборів Київського міського голови 25 жовтня 2015, на яких у контрольному талоні та вище рамки з роз’ясненням щодо порядку його заповнення виборцем під час голосування, зроблено позначки шляхом проставлення номерів територіальних виборчих округів з виборів депутатів Київської міської ради (цифри від одного до ста двадцяти).
 3. Цю Постанову оприлюднити у визначений Київською міською комісією спосіб.

Голова комісії                                                                                             А.П. Сульдін

Розширений пошук

 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
 • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
 • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
 • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
 • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
 • Про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення тощо об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва
 • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі центрального теплового пункту на вул. Корольова Академіка, 10 у Святошинському районі міста Києва (706000417)
 • Про виплату громадянці Цимбал Лілії Олександрівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку
 • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі павільйону 2П1 на вул. Вербовій, 23а у Оболонському районі міста Києва (314131948)
 • Про зміну типу та найменування середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 62