Політика сталого розвитку першочергово формується екологічною просвітою населення

Tool items

Розвиток екологічної свідомості населення є однією з цілей екологічної політики Києва.

Про це зазначила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань екологічної політики Юлія Лимар.

За словами депутатки, необхідно спільними зусиллями формувати екологічну свідомість населення та запроваджувати комплекс освітніх і просвітніх заходів щодо роз’яснення нагального питання збереження екології.

«У столичних школах запроваджено ряд заходів щодо формування екологічної свідомості дітей з метою збереження довкілля. Важливо, щоб еколого-освітній напрям роботи був підтриманий на загальнодержавному рівні. Водночас необхідно починати з невеликих кроків – привчитися сортувати сміття вдома та віддавати непотрібний одяг на вторинну переробку. З таких побутових речей формується глобальна екологічна свідомість населення. У сучасному світі кожна людина має боротися за чисте повітря, воду та екологію», – зазначила Юлія Лимар.

Депутатка додала, що необхідно спільними зусиллями боротися зі світовим екологічним колапсом, який спричинено халатним людським ставленням до природи та глобальним потеплінням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІРМА СМАРТ-ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вул. Малопідвальній, 4 літ. Б у Шевченківському районі міста Києва (625594199)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТРЕЙДОІЛ КОМПАНІ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Урлівській, 4-б у Дарницькому районі