Політика сталого розвитку першочергово формується екологічною просвітою населення

Tool items

Розвиток екологічної свідомості населення є однією з цілей екологічної політики Києва.

Про це зазначила депутатка Київської міської ради, членкиня постійної комісії з питань екологічної політики Юлія Лимар.

За словами депутатки, необхідно спільними зусиллями формувати екологічну свідомість населення та запроваджувати комплекс освітніх і просвітніх заходів щодо роз’яснення нагального питання збереження екології.

«У столичних школах запроваджено ряд заходів щодо формування екологічної свідомості дітей з метою збереження довкілля. Важливо, щоб еколого-освітній напрям роботи був підтриманий на загальнодержавному рівні. Водночас необхідно починати з невеликих кроків – привчитися сортувати сміття вдома та віддавати непотрібний одяг на вторинну переробку. З таких побутових речей формується глобальна екологічна свідомість населення. У сучасному світі кожна людина має боротися за чисте повітря, воду та екологію», – зазначила Юлія Лимар.

Депутатка додала, що необхідно спільними зусиллями боротися зі світовим екологічним колапсом, який спричинено халатним людським ставленням до природи та глобальним потеплінням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану