Перегони коней рисистих порід у Києві беруть свій початок з 1867 року та тривають до тепер

Tool items

На Київському іподромі 01 жовтня пройдуть змагання коней рисистих порід. Відбудуться п’ять заїздів, у яких візьмуть участь 20 рисаків.

Як зазначили в КП «Київський іподром», історія перегонів коней рисистих порід у Києві веде свій початок з середини 19 століття, коли було засновано Київське товариство випробувань коней.

«Першою локацією рисистих перегонів була місцевість на Лук'янівці, на незабудованій Древлянській площі. Лук'янівський іподром проіснував до кінця 1880 року та був закритий у зв'язку з припиненням діяльності товариства. Втім, уже в 1895 році було затверджено статут Київського товариства кінського бігу. З 1889 року почав працювати іподром на Печерську. Одночасно, починаючи з 1900-х років випробування коней верхових порід проводились на Сирецькому скаковому полі, що було розташоване вздовж Берестейського шосе. Печерський іподром пережив буремні події революцій, світових та громадянських воєн. Останні перегони на ньому відбулись 08 травня 1960 року, після чого за рішенням радянських органів почалась забудова його території. Нинішній Київський іподром розпочав перегони в 1966 році, а 1969 році була відкрита споруда головної трибуни на 3 400 посадкових місць з касовими залами, рестораном та іншими приміщеннями. До тепер, навіть в умовах війни, ми продовжуємо працювати. Щотижня рисаки виходять на старт, звучить іподромний дзвін, а наїзники дарують глядачам незабутнє видовище перегонів», – розповіли в КП «Київський іподром».

Захід відбудеться на Київському іподромі (проспект Академіка Глушкова, 10). Початок: о 12:45. Вхід на територію іподрому безоплатний. Задля безпеки за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно покинути територію та прямувати до найближчого укриття (станція метро «Іподром»).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)