Озеро Лосине планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення

Tool items

У Деснянському районі столиці планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення озеро Лосине. Площа майбутнього заказника складає 1,1 га. 

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 04 вересня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики. 

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань екологічної політики Дениса Москаля, проєкт рішення розроблено з метою збереження ландшафтного різноманіття та цінного природного комплексу на території Деснянського району. 

«Проєктована територія заказника має велике рекреаційне, кліматичне та естетичне значення. Серед водної рослинності є найменша квіткова рослина України – вольфія безкоренева, а також зустрічаються угрупування сальвінії плавучої, які занесені до Зеленої книги України. З поширених плазунів – болотяна черепаха, яка охороняється згідно з Бернською конвенцією. Статус ландшафтного заказника з чітко визначеними межами дозволить вберегти територію від можливих забудов та іншого небажаного втручання», – зазначив Денис Москаль.  

Депутат додав, що міська влада докладає максимум зусиль задля збереження унікальних природних комплексів, рідкісних представників флори та фауни.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)