Новини: У Руслани настає період фестивалів та open air

Tool items

Літо - найкращий час насолодитися музикою і "дикими танцями" на фестивалях і концертах, у тому числі просто неба. Після сольного концерту у залі Івано-Франківського драмтеатру (Україна) вже 3 липня Руслана візьме участь у фестивалі в Туреччині. 9 липня Руслану чекатимуть на українському фестивалі "На хвилях Світязя" (Луцьк, Україна), а наступного дня зірка "диких танців" виступить на концерті просто неба у Запоріжжі (Україна).

Доречі, нещодавно виконавиця побувала в Німеччині, де спробувала себе у ролі втогонщика! Якщо зовсім точно - то другого пілота гоночної машини, але гострих відчуттів, за словами найвідомішої екстремалки серед співачок, від цього було не менше. На автоперегонах у німецькому місті Ошерслебен (Oschersleben) Руслана не лише виконала три пісні у якості спеціально запрошеної зірки, але й скористалася пропозицією організаторів проїхати коло на повній швидкості в автомобілі одного з пілотів. Перед заїздом Руслана була зодягнута у повну амуніцію автогонщика. До речі, в кабіні спортивного авто була встановлена камера, за допомогою якої глядачі спостерігали за емоціями співачки. Своїми враженнями від участі в автоперегонах Руслана наступного дня поділилася з глядачами популярного німецького каналу ARD.

Як повідомила компанія CompMusic/EMI, загальна кількість проданих копій україномовного альбому Руслани "Дикі танці" та англомовного "Wild Dances" на сьогодні в Україні досягла позначки 400 тисяч екземплярів! Руслана щиро вдячна меломанам рідної країни, що люблять її музику і підтримують створення нових цікавих проектів, купуючи саме ліцензійну продукцію!

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Києва шляхом залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку у 2024 році
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення гідної оплати праці педагогічним та науково-педагогічним працівникам
  • Про деякі питання, пов’язані із підтримкою суб’єктів господарювання міста Києва на період дії правового режиму воєнного стану
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СВЯТОШИНСЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01-09.02, 09.04-09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 89 кварталу Святошинського лісництва комунального підприємства «Святошинське лісопаркове господарство
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування на вул. Героїв Дніпра, між будинками № 42 та № 42-А в Оболонському районі міста Києва (454447376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (з одночасним поділом земельних ділянок) у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень на вул. Бориспільській у
  • Про передачу громадянці Чубатенко Юлії Олександрівні у приватну власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. Садова 61, буд. 117 (СТ «Сонячний») у Дарницькому районі міста Києва (447278487)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАСТРОНОМ № 387» договору оренди земельної ділянки від 16 липня 2002 року № 91-6-00049 (зі змінами) для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на вул. Івана Виговського, 8 у Подільському районі м. Києва (380582556)