На Трухановому острові нададуть земельну ділянку в оренду для проведення спортивних тренувань

Tool items

У столиці передадуть в оренду земельну ділянку на території парку «Труханів острів» з метою проведення спортивних заходів та тренувань з водних видів спорту на водно-спортивній базі «Чайка».

Таке рішення прийняли сьогодні, 23 вересня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 83 депутати.

Водно-спортивна база «Чайка», площею 853,4 кв. м., розташована по вулиці Набережній, урочище Чорторий, 12, у Дніпровському районі.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, необхідно забезпечити комфортні умови для повноцінного функціонування бази, адже там проводяться тренування, а також змагання з різноманітних водних видів спорту.

«Необхідно підтримувати розвиток водних видів спорту на теренах Києва, оскільки вони користуються популярністю серед місцевих жителів. На водно-спортивній базі «Чайка» регулярно проводяться спортивні тренування, водночас територія навколо неї перебуває у неналежному стані. Тому проєктом рішення передбачено передачу земельної ділянки, площею 2,9577 га, в оренду ТОВ «СПК БВ Чайка». Важливо розвивати спортивну інфраструктуру та створювати сприятливі умови для повноцінних тренувань», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що орендар може здійснювати експлуатацію та обслуговування виключно наявних будинків та споруд спорту, охорони здоров'я та відпочинку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»