На Київському іподромі відбувся ІІ етап благодійного турніру з конкуру «Незламні»

Tool items

На Київському іподромі відбувся ІІ етап благодійного турніру з конкуру «Незламні». У турнірі взяли участь 40 учасників. 

Як зазначили в КП «Київський іподром», в умовах воєнного стану комунальне підприємство продовжує роботу та організовує кінні змагання та випробування коней, а також підтримує ініціативи коневласників з розвитку кінної індустрії.

«У час війни врази зменшилась кількість різного роду спортивних подій. Водночас ми поступово відновлюємо роботу та дозволяємо проведення на Київському іподромі кінних змагань. Зокрема на минулих вихідних було проведено благодійний турнір з конкуру. Вправні вершники, діти та дорослі, змагались за призи та трофеї. У програмі були конкурсні маршрути висотою 60, 80 та 90-100 сантиметрів, а також маршрут 115 сантиметрів «Джокер». Ми працюємо задля розвитку кінного спорту в Україні та його популяризації серед спортсменів, аматорів, початківців та дітей», – розповіли в КП «Київський іподром».

Організаторами турніру виступили команди спортивних клубів «Adamant Eventing Club», «Kyiv Jumping Team» та кінної школи «Фрі Райдінг Скул», які вже тривалий час здійснюють свою кінно-спортивну діяльність на Київському іподромі, за підтримки КП «Київський іподром» та КСК «Молода Країна».

У КП «Київський іподром» додали, що всі кошти, зібрані зі стартових внесків та донатів від глядачів, будуть направлені на потреби військовослужбовців у гарячих точках на сході України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва