Муніципальна книгарня «Сяйво книги» організувала благодійну акцію збору малюнків для захисників та запровадила знижку в розмірі 20% на всю дитячу літературу

Tool items

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей муніципальна книгарня «Сяйво книги» запровадила знижку в розмірі 20% на всю дитячу літературу та організувала благодійну акцію збору малюнків юних митців задля підтримки українських захисників.

Як зазначили в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, у час війни, допоки українські захисники та захисниці мужньо відбивають атаки російської армії, найбільше страждають діти. 

«Муніципальна книгарня «Сяйво книги» запровадила знижку в розмірі 20% на всю дитячу літературу, а також організувала збір малюнків, які згодом будуть передані українським військовім. Дитячі малюнки є щирим символом підтримки юних українців для наших захисників, оскільки через мистецтво малюки виражають свою вдячність та любов. Це неодмінно підніме бойовий дух наших захисників, оскільки вони отримують ще більшу мотивацію боротись за майбутнє України. Так у книгарні 01 червня пройде майстер-клас з художницею Ольгою Яценко, яка допоможе створити малюнки. У цей час батьки за чашкою кави матимуть змогу написати лист або підписати листівку з побажаннями для бійців. Також до 04 червня можна просто приносити малюнки діток, які присвячені захисникам та Україні», – розповіли в Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

У Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА додали, що згодом у приміщенні книгарні пройде виставка усіх дитячих робіт, після чого вони відправляться до тих, хто стоїть на захисті майбутнього нашої країни.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей в муніципальній книгарні «Сяйво книги» придбати дитячу літературу зі знижкою 20% можна в період до 04 червня поточного року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста