Муніципальна книгарня «Сяйво книги» ініціювала книжкову акцію «Поверни живим»

Tool items

Муніципальна книгарня «Сяйво книги» спільно з підрозділом «Культурний десант» ініціювала книжкову акцію «Поверни живим» з метою підтримки бойового духу української армії.

Як повідомили в КП «Міський магазин», наразі важливо не лише сприяти матеріально-технічному забезпеченню української армії, а й надавати моральну підтримку кожному військовому.

«Українська армія щодня бореться за нашу незалежність і відновлення територіальної цілісності України. Тому задля підтримки бойового духу військових наша команда ініціювала книжкову акцію «Поверни живим». Кияни та гості міста можуть придбати літературу зі списку, запропонованого книгарнею, зі знижкою 20% та вкласти у книгу листівку з побажаннями. Вже 14 жовтня «Культурний десант» доставить першу партію зібраної літератури на схід. Наша команда чекатиме, що сам боєць поверне прочитану книгу після війни, що стане своєрідним символом життя та нашої культури, яка рятує навіть у найтемніші часи», – зазначили в КП «Міський магазин».  

У КП «Міський магазин» додали, що за участь і підтримку наших військових книгарня надає знижку в розмірі 10% на наступну покупку.  

Збір триває до 30 листопада 2022 року в муніципальній книгарні «Сяйво книги», яка розташована за адресою: вул. Велика Васильківська, 6.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)