Міська влада може надати в іпотеку японським інвесторам Бортницьку станцію аерації для модернізації

Бортницька станція аерації

Tool items

Міська влада може надати в іпотеку японським інвесторам Бортницьку станцію аерації для модернізації

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету  та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення “Про затвердження договору іпотеки”.

Йдеться про договір між Кабінетом міністрів України, що представлений Міністерством фінансів України, Київською міською радою та ПАТ “АК “Київводоканал”, укладений 27 квітня 2016 року. Відповідно до угоди, міська влада передає в іпотеку Міністерству фінансів земельну ділянку на вул. Колекторній, 1 у Дарницькому районі, аби японські інвестори модернізували Бортницьку станцію аерації, яка знаходиться на даній земельній ділянці.

Між урядами України та Японії підписано кредитну угоду для залучення коштів на реконструкцію БСА від Японського агентства міжнародного співробітництва. Це позика на 108 мільярдів японських єн терміном на 40 років під 0,1% річних з пільговим періодом 10 років.

“У рамках надання японського кредиту передбачено реалізацію чотирьох пускових комплексів проекту, до яких входить будівництво нового першого блоку станції, технічне переоснащення другого та третього блоків, а також будівництво лінії механічного зневоднення та спалювання осаду. Передбачено й будівництво системи знезараження очищеної стічної води перед її скидом у річку Дніпро”,  — зазначає генеральний директор ПАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький.

У результаті реалізації цього проекту, який передбачає зокрема облаштування системи дезодорації, буде значно зменшено кількість викидів забруднюючих речовин у повітря. А за рахунок впровадження сучасних технологій — виконано вимоги ЄC щодо якості очищення стічних вод. Також в рамках реалізації проекту буде зведено лінію утилізації осаду, який залишається в результаті очищення, що дасть можливість припинити скидання мулу на мулові поля, які наразі переповнені.

Відповідний проект рішення також погодила постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування. Тож його мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)