Київський міський дитячий діагностичний центр отримав гуманітарну допомогу

Tool items

Депутат Київської міської ради Микола Конопелько за підтримки благодійного фонду передав гуманітарну допомогу в КНП «Київський міський дитячий діагностичний центр» Дарницького району.

Як зазначив Микола Конопелько, центр здійснює надання спеціалізованої медичної допомоги, проводить діагностику та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь та патологічних станів.

«В умовах війни заклади охорони здоров’я взяли на себе ще більше навантаження. Кількість пацієнтів збільшилась, і медичні установи потребують підтримки, щоб в мовному обсязі надавати послуги. За підтримки фонду допомоги «Дарниця» передали 75 ящиків з різними засобами гігієни для людей, які проходять лікування в Київському міському дитячому діагностичному центрі. Заодно поспілкувався з адміністрацією закладу, домовились про укріплення співпраці», – наголосив Микола Конопелько.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)