Київська опера до Міжнародного дня музики представить 30 вересня гала-концерт «Музи не мовчать!»

Tool items

30 вересня о 18:00 в Київській опері (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва) відбудеться гала-концерт, присвячений Міжнародному дню музики.

Ця подія має назву «Музи не мовчать!», оскільки попри війну представники Київської опери не припиняють працювати і популяризувати українську та світову музику.  

Програма гала-концерту складена так, щоб глядач мав можливість почути справжні «перлини» оперної, співаної та інструментальної музики за один вечір і в одному місці. Умовно це буде три блоки: українська академічна музика –  від Миколи Лисенка до Михайла Вериківського, світова класика – від Вольфганга Амадея Моцарта до Шарля Гуно і Джакомо Пуччіні та українські романси Олександра Білаша, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Стецюна та Валентина Сильвестрова. Всі твори виконуватимуть винятково українською мовою і навіть «вічна музика» звучатиме в перекладі на українську.

У концерті візьмуть участь провідні солісти Київської опери: Андрій Гонюков, Ольга Фомічова, Олександр Киреєв, Дмитро Фощанка, Гліб Іванов, Сергій Макієнко, Анна Зарецька, Роман Лещов, Микита Олійник, Вікторія Осадчук, Анастасія Поліщук, Ганна Твердова, Ганна Шевченкo, Владислав Фоміних, хор і симфонічний оркестр театру.

Диригенти – Володимир Кожухар, Сергій Голубничий, Євген Воронко. Хормейстер – Анжела Масленнікова. Режисер – Віталій Пальчиков. Директор-художній керівник Київської опери – Петро Качанов.

Адреса театру: вул. Межигірська, 2 (ст. м. «Контрактова площа»).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)