Київ здійснює заміну пошкодженого енергообладнання та розробляє Концепцію енергетичної безпеки

Tool items

У Києві розробляють проєкт Концепції енергетичної безпеки міста, що включатиме низку технічних рішень для захисту та підвищення ефективності роботи теплоенергетичного комплексу. Вона базуватиметься на досвіді, що вже впроваджений у містах Європи і має доведену практичну ефективність. Відповідне доручення щодо розробки документу та подання його на розгляд Київради у двомісячний термін надав Київський міський голова Віталій Кличко.

«В умовах війни та ризиків ракетних атак ми працюємо над тим, щоб об’єкти енергетики та система життєзабезпечення міста стала більш стійкою та захищеною, передбачала більш оперативні та раціональні алгоритми реагування на аварійні ситуації, можливість використання альтернативних джерел палива – біогаз, біомаса, побутові відходи, водень тощо. Модернізація та нові технології є необхідною складовою у процесі відновлення зруйнованих об’єктів», – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час виступу на пленарному засіданні сесії Київради.

Він зауважив, що концепція базуватиметься на принципі розподіленої когенерації, коли виробництво електроенергії та тепла перебуває ближче до місця споживання.

«Технологічні комплекси для виробництва тепла доцільно більш рівномірно розподілити в різних зонах Києва. Це дозволить знівелювати масштаби аварійної ситуації в разі пошкодження, оскільки основні потужності не будуть зосереджені в одному чи кількох місцях. Крім того, йдеться про можливість оперативного перепідключення та заміщення теплоджерел. Впровадження таких рішень за допомогою сучасного надійного обладнання підвищить ефективність роботи у два й більше разів, що матиме позитивний економічний ефект», – сказав Петро Пантелеєв.

Він наголосив, що київські фахівці орієнтуються на європейський та світовий досвід, а також візію авторитетних міжнародних партнерів, із якими місто має плідну співпрацю.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)