Київ та Мюнхен налагоджують міжмуніципальну співпрацю задля розвитку столиці в умовах війни

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко спільно з депутатами Київської міської ради Дмитром Білоцерковцем та Богданом Чорнієм провели робочу зустріч з бургомістром Муніципальної ради Кірхгайм b. Мюнхен (Німеччина) Максиміліаном Бьолтлем, представниками благодійних фондів та української громади.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко,  у воєнний час ми бачимо чітку позицію наших європейських колег, які готові надавати допомогу Україні. 

«Із початком повномасштабного вторгнення німецький муніципалітет надав прихисток для понад 200 українських родин і активно допомагає Україні. Мюнхен – це, справді, надійний міжнародний партнер Києва та нашої країни. В умовах війни Київська міська рада налагоджує міжмуніципальну співпрацю, оскільки нам необхідно впроваджувати ефективні механізми дій задля стабілізації економічної ситуації та збільшити обсяг гуманітарної допомоги від європейських країн. У ході робочої зустрічі обговорили питання допомоги столичним закладам освіти. Ми завжди відкриті для спілкування та готові переймати іноземні методи управління задля забезпечення стабільної роботи міста в умовах війни», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що міська влада продовжує роботу на міжмуніципальному рівні та робить все можливе задля допомоги в боротьбі з ворогом та подоланні наслідків військової агресії росії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва