Київ отримав чотири генератори високої потужності для живлення міських об’єктів

Tool items

Київ за фінансування уряду Тайваню отримав ще чотири генератори високої потужності для живлення міських об’єктів. У столиці депутати Київської міської ради Вадим Васильчук та Григорій Маленко передали генератори КП «Київтеплоенерго».

Як зазначив депутат Київської міської ради Вадим Васильчук, генератори було закуплено завдяки налагодженій взаємодії між Тайванем, містом Києвом та Благодійним фондом «Дарничани».

«В умовах постійних ворожих атак по об'єктах критичної інфраструктури перед містом постало питання нестачі електроенергії та, як наслідок, регулярних відключень споживачів. Спільно з колегами працюємо над тим, щоб налагодити співпрацю з іноземними партнерами, які готові надавати допомогу для України. Наразі ми передали ще два генератори високої потужності – 400 кВА, один генератор – 350 кВА та один генератор – 150 кВА у розпорядження КП «Київтеплоенерго». Автономні системи буде залучено для живлення міських об'єктів», – зазначив Вадим Васильчук.

Депутат додав, що прийде час і росія сповна заплатить за енергетичний терор на території України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва