Київ готує новий проєкт з гендерно чутливої політики

Tool items

За участі депутатів місцевих рад з різних регіонів України в Ужгороді пройшов «Воркшоп з напрацювання рекомендацій щодо посилення гендерної чутливості міських цільових програм».

Депутатки Київської міської ради, членкині МФО «Київ – за рівні можливості» Мирослава Смірнова та Вікторія Муха долучились до всеукраїнського обговорення питань становлення гендерно чутливої політики.

Як зазначила Вікторія Муха, воркшоп був налаштований на отримання навичок з реалізації гендерного підходу в міських програмах.

«Ми несемо відповідальність за створення суспільства, де кожна людина має можливість реалізувати свій потенціал. Гендерно чутлива політика є не просто ідеєю – це невідʼємна складова демократичного суспільства та один з аспектів євроінтеграційного курсу. Спільно з колежанками з різних регіонів України обговорили успішні кейси і питання, що потребують подальшої роботи в цьому напрямку. Обмінялись досвідом та практиками, які вже реалізуємо в наших містах. На основі отриманих нових знань будемо напрацьовувати новий проєкт з гендерно чутливої політики у столиці», – наголосила Вікторія Муха.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва