Киян та гостей міста запрошують відвідати туристичні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий»

Tool items

Киян та гостей міста 02 та 03 липня запрошують відвідати туристичні маршрути «Київ історичний» та «Київ хрещатий». Екскурсії розроблено Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, у цей складний воєнний час поступово спільними зусиллями залучаємо максимум ресурсів та організовуємо екскурсійні маршрути містом задля відновлення туристичної інфраструктури.

«Наразі організовуємо екскурсійні маршрути, які мають на меті висвітлення історичних подій, популяризацію Києва та вшанування важливих постатей, які боролись за нашу державу. Запрошуємо киян та гостей міста на вихідних долучитись до екскурсій «Київ історичний» та «Київ хрещатий», та дізнатись нові цікаві факти про історію древнього Києва, його пам’ятки, архітектуру, а також Майдан Незалежності та Поділ, які є справді «серцем» міста. У час повномасштабної російсько-української війни необхідно захищати історичну та архітектурну спадщину, а також формувати власну культорологічну свідомість. Ми пишаємось і пам’ятаємо людей, які розбудовували та захищали Київ з давніх-давен», – розповіла Марина Радова. 

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що маршрути були розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в випадку оголошення повітряної тривоги всі учасники екскурсії зможуть пройти в укриття, які розташовані неподалік. У випадку ворожих обстрілів напередодні екскурсій – організатори заходу Управління туризму та промоцій КМДА та КП «Київський міський туристично-інформаційний центр» залишають за собою право скасувати подію.

Екскурсійний маршрут «Київ історичний» відбудеться 02 липня (час проведення з 10:00 до 12:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Софіївського собору (вул. Володимирська, 24). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uhD1LehHyXHCGyQJ9.

Маршрут: Софіївська площа – Андріївський узвіз – Контрактова площа – вул. Петра Сагайдачного – Поштова площа – фунікулер – Михайлівська площа.

Екскурсійний маршрут «Київ хрещатий» відбудеться 03 липня (час проведення з 10:00 до 12:00). Місце зустрічі: біля центрального входу Головпоштамту (вул. Хрещатик, 22). Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/2tFA5NRWgpgPfinQ8.   

Маршрут: вул. Хрещатик – Європейська площа – Хрещатий парк – парк «Володимирська гірка» – Андріївська церква – Поділ.

Реєстрація є обов'язковою. Зареєстрованим учасникам буде підтверджено реєстрацію телефонним дзвінком.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:902 (Київське лісництво, квартал 37) у Святошинському районі міста Києва (784884417)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:910 (Київське лісництво, квартал 51) у Святошинському районі міста Києва (526841699)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:901 (Київське лісництво, квартал 36) у Святошинському районі міста Києва (314185214)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРКО КАПІТАЛ», для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури у пров. Татарському, 2 у Шевченківському районі міста Києва (239068461)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу (дитячого садку) № 445 Дарницького району м. Києва на вул. Чавдар Єлизавети, 10 у Дарницькому районі міста Києва (239324818)