Костянтин Усов: У Києві ще одна велика компанія підписала додаткову угоду з містом щодо якості пасажирських перевезень

Tool items

Компанія «Універсал Транс», яка раніше разом із «картелем маршруточної мафії» відмовлялась приймати нові стандарти перевезень у Києві, підписала додаткові угоди з містом за всіма своїми маршрутами. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«До того вона намагалась заборонити мерії Києва перевіряти свої 248 транспортних засобів, але програла в апеляційному суді. Ми сприймаємо це стримано. Вважаємо, що кожен може стати на шлях виправлення, і місто має оцінювати це позитивно», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, підписання доводить, що нові стандарти перевезень у місті прийняті більшістю, а у меншості, якщо вона хоче продовжувати працювати, немає іншого варіанту, окрім як змінитися.

Заступник голови КМДА наголосив, що нові стандарти – єдині для всіх, і не є предметом торгу. «Можна привести під мерію баранів, жирафів, чи навіть ведмедів грізлі, але ми продовжимо вимагати виконання правил, про які оголосили в червні. Пасажирський транспорт має стати цивілізованим, надійним та безпечним», – додав Костянтин Усов.

Костянтин Усов також запевнив, що мерія прослідкує, щоб баранів, яких поліція вилучила вчора під час акції протесту під мерією і передала до столичного зоопарку, там добре годували і доглядали.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253493750)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель (335221234)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для завершення будівництва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням ремонтно-виробничої бази на вул. Миколи Закревського, 14 у Деснянському районі міста Києва (475444133)
  • Про передачу громадянину Костенку Ярославу Валерійовичу земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу заводу залізобетонних виробів на вул. Новокостянтинівській, 4-Е в Оболонському районі міста Києва (596943437)
  • Про надання комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Деревлянській, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (636924174)