Костянтин Усов: У Києві ще одна велика компанія підписала додаткову угоду з містом щодо якості пасажирських перевезень

Tool items

Компанія «Універсал Транс», яка раніше разом із «картелем маршруточної мафії» відмовлялась приймати нові стандарти перевезень у Києві, підписала додаткові угоди з містом за всіма своїми маршрутами. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

«До того вона намагалась заборонити мерії Києва перевіряти свої 248 транспортних засобів, але програла в апеляційному суді. Ми сприймаємо це стримано. Вважаємо, що кожен може стати на шлях виправлення, і місто має оцінювати це позитивно», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, підписання доводить, що нові стандарти перевезень у місті прийняті більшістю, а у меншості, якщо вона хоче продовжувати працювати, немає іншого варіанту, окрім як змінитися.

Заступник голови КМДА наголосив, що нові стандарти – єдині для всіх, і не є предметом торгу. «Можна привести під мерію баранів, жирафів, чи навіть ведмедів грізлі, але ми продовжимо вимагати виконання правил, про які оголосили в червні. Пасажирський транспорт має стати цивілізованим, надійним та безпечним», – додав Костянтин Усов.

Костянтин Усов також запевнив, що мерія прослідкує, щоб баранів, яких поліція вилучила вчора під час акції протесту під мерією і передала до столичного зоопарку, там добре годували і доглядали.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)