Tool items
Інформація про кандидатів в присяжні та народні засідателі
районних судів м. Києва
Шановні кияни!
До постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції надійшли заяви громадян, які виявили бажання стати присяжними та народними засідателями районних судів м. Києва.
Оприлюднюємо список кандидатів для ознайомлення громадськості, та в разі наявності зауважень щодо зазначених осіб, просимо надсилати їх до постійної комісії та на електронну адресу: 2027089@ukr.net
Кандидати в присяжні Печерського районного суду м. Києва
1. Шеляженко Юрій Вадимович 1981 р. н.
2. Сідненко Олег Дмитрович 1966 р. н.
3. Баланчук Денис Володимирович 1982 р.н.
Кандидати у присяжні Шевченківського районного суду м. Києва
1. Радковської Наталія Анатоліївна 1974 р. н.
2. Яковенко Людмила Михайлівна 1966 р. н.
3. Федоренко Юрій Олександрович 1963 р. н.
4. Кривльов0 Олексій Вікторович 1978 р. н.
5. Буковецький Олександр Михайлович 1973 р. н.
6. Кирей Костянтин Ігорович 1958 р. н.
Кандидати у присяжні Дарницького районного суду м. Києва
1. Золотаренко Ірина Валентинівна 1968 р.н.
2. Познякова Наталія Леонідівна 1973 р.н.
3. Лясковська Інна Геннадіївна 1960 р.н.
4. Ободовський Віктор Борисович 1963 р.н.
5. Гончаренко Ірина Анатоліївна 1971 р.н.
6. Кривенко Сергій Іванович 1960 р.н.
Кандидати у присяжні Солом'янського районного суду м. Києва
1. Зуєвич Тетяна Павлівна 1958 р.н.
2. Ятченко Володимир Миколайович 1953 р.н.
3. Коваленко Світлана Юріївна 1974 р.н.
4. Клименко Анатолій Володимирович 1982 р.н.
5. Романюта Віра Федорівна 1957 р.н.
6. Задорожний Олександр Георгійович 1962 р.н.
Кандидати у присяжні Подільського районного суду м. Києва
1. Балянков Володимир Іванович 1952 р.н.
2. Герасименко Наталія Федорівна 1962 р.н.
3. Горяєва Світлана Миколаївна 1961 р.н.
Кандидати в присяжні Деснянського районного суду м. Києва
1. Храпанічева Олена Іванівна 1980 р.н.
2. Новікова Людмила Євгенівна 1964 р.н.
Кандидати в присяжні Святошинського районного суду м. Києва
1. Горб Олександр Вікторович 1968 р.н.
2. Батраков Петро Михайлович 1962 р.н.
Кандидати у присяжні Оболонського районного суду м. Києва
1. Кужим Надія Іванівна 1955 р. н.
2. Тинок Алевтина Миколаївна 1983 р.н.
Кандидати у народні засідателі Голосіївського районного суду м. Києва
1. Федоришин Олег Петрович 1964 р.н.
2. Ластенко Олександр Вікторович 1963 р.н.
Кандидати в народні засідателі Святошинського районного суду м. Києва
1.Токарук Людмила Степанівна 1980 р.н.
2. Карпенко Єлєна Василівна 1985 р.н.
3. Пуджумс Марина Борисівна 1981 р.н.
4. Хворостяна Наталія Василівна 1981 р.н.
5. Гетьман Юлія Володимирівна 1975 р.н.