Ігор Хацевич: Усі спортивні та дитячі майданчики мають бути закріплені за балансоутримувачами з метою своєчасного благоустрою та обслуговування

Tool items

У столиці планують розробити комплекс заходів та напрацювати спільний механізм щодо закріплення безбалансових дитячих та спортивних майданчиків за відповідними установами чи організаціями з метою їх належного утримання та обслуговування.

За словами депутата Київської міської ради, секретаря постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Ігоря Хацевича, відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 18 жовтня 2018 року майно, створене чи придбане за рахунок коштів бюджету міста Києва, або за рахунок коштів юридичних осіб комунальної власності – належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

«Необхідно закріпити балансоутримувачів за усіма об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Києва. Наразі, наприклад, на території Голосіївського району розташовано 252 дитячих майданчики, які не мають комунальних господарів, 236 розташовані на прибудинкових територіях житлових будинків, 11 на балансових територіях. Потрібно проводити своєчасний ремонт та облаштування дитячих та спортивних майданчиків з метою унеможливлення травматизму під час дозвілля. Для цього необхідно визначити балансоутримувачів та джерела фінансування робіт з обслуговування та благоустрою об’єктів», – зазначив Ігор Хацевич.

Депутат додав, що планується розроблення комплексу організаційно-правових заходів, спрямованих на напрацювання механізму закріплення безбалансових дитячих та спортивних майданчиків за відповідними установами чи організаціями.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)