Фотовиставка «Київ – незламне серце Європи», що ілюструє вплив війни на українську столицю, експонується в Единбурзькому музеї

Tool items

В Единбурзькому музеї відкрилася виставка «Київ – незламне серце Європи», що ілюструє вплив війни на повсякденне життя людей в Україні. Фотовиставка складається з 32 зображень Києва й прилеглих міст, які зазнали руйнувань під час війни. Про це повідомила депутатка Київради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

«Ця виставка – важливе нагадування всьому світу про жахливу ціну протиправної війни росії проти України. Фотографії, що ілюструють руйнівні наслідки російської агресії в Києві та передмісті, вже побачили у Празі, Любліні, Берліні та інших світових містах. Маємо об’єднувати зусилля для нашої спільної перемоги. Дякуємо Единбургу за солідарність з Україною та за можливість показати його жителям правду про жорстоку війну в центрі Європи», – зазначила Вікторія Муха.

Виставку українських фотографів створено Департаментом суспільних комунікацій КМДА. До прибуття в Единбург вона експонувалася в Празі, Гіссені, Парижі, Мехіко та Берліні та багатьох інших містах.

Фотовиставка працюватиме до 12 листопада 2023 року. Вхід вільний.

Нагадаємо, що понад 35 років столиця Шотландії Единбург є містом-побратимом Києва. У березні 2022 року міська влада Единбурга одноголосно прийняла рішення про присудження меру Києва Віталію Кличку почесної нагороди «Свобода Міста» на знак визнання героїчної підтримки громадян – мешканців міста та боротьби з незаконним вторгненням в Україну російського загарбника.

«Я сподіваюся, що це рішення демонструє нашу абсолютну солідарність і захоплення людьми Києва та України, які буквально взяли до рук зброю, захищаючи свою країну від цього незаконного та смертоносного вторгнення путінських сил, і я дуже сподіваюся, що одного дня Віталій Кличко зможе отримати цю нагороду особисто», – голова міської ради Единбурга Адам Маквей.

«Свобода міста» («Freedom of the City») – найпрестижніша нагорода від Ради Единбурга, традиція присудження якої сягає понад 560 років. Вона призначається особам, які відзначилися своєю працею чи зусиллями.

Джерело фото: Міська Рада Единбурга.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)