До комунальної власності територіальної громади міста Києва планують передати ділянку автомобільної дороги та інженерну мережу зовнішнього освітлення, які розташовано в Оболонському районі

Tool items

До комунальної власності територіальної громади міста Києва планують передати ділянку автомобільної дороги та інженерну мережу зовнішнього освітлення в Оболонському районі. Ділянка розташована між проспектом Мінським, вулицею Центральною та Мобільним рятувальним центром швидкого реагування ДСНС України. Загальна площа складає 7 269,63 кв. м.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 26 травня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

За словами депутата Київської міської ради Богдана Чорнія, у воєнний час депутатський корпус Київської міської ради продовжує  розробляти важливі господарські проєкти рішень, які зокрема стосуються проведення ремонтних робіт на автомобільних шляхах.

«До моєї громадської приймальні звернулись представники Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України щодо забезпечення належного утримання ділянки автомобільної дороги. Відтак було опрацьовано запит та виявлено, що зазначена ділянка та прилегла інженерна мережа зовнішнього освітлення не передані на баланс комунальним підприємствам, тому не відбувається своєчасний ремонт та належне обслуговування. Ми виступаємо на захисті інтересів мешканців та розробляємо ряд заходів щодо зарахування їх на баланс комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району» та комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення міста Києва «Київміськсвітло» задля подальшого обслуговування», – зазначив Богдан Чорній.

Депутат додав, що необхідно розвивати міську інфраструктуру та проводити ремонтні роботи на автомобільних дорогах, а також своєчасно обслуговувати мережі зовнішнього освітлення з метою підвищення безпеки киян.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста