До Дня захисників і захисниць України у столиці покажуть кінострічку «Тримай біля серця»

Tool items

До Дня захисників і захисниць України у столиці покажуть кінострічку «Тримай біля серця». 

Як зазначили в КП «Київкінофільм», зйомки фільму пройшли у Вінниці та на військовому полігоні підрозділу «Ягуар» у місті Калинівка Вінницької області.  

«Фільм розповідає про події 2014 року на сході України. Колишній військовий Сергій Вітрук не може знайти душевного спокою, оскільки робота не приносить задоволення, а з дружиною немає порозуміння, одна радість – дочка Зорянка. А тут іще події на сході – антитерористична операція. Загибель колеги стає останньою краплею та Сергій вирішує добровільно повернутись в армію. Його підрозділ потрапляє в оточення і саме там відбувається несподівана зустріч, яка змінює життя героя», – розповіли в КП «Київкінофільм». 

Розклад кінопоказів:  

14 жовтня 

– у кінотеатрі «Старт» (початок о 17:00). Вхід вільний;           

– у кінотеатрі «Флоренція» (початок о 17:00). Вхід вільний; 

– у кінотеатрі «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка» (початок о 17:00). Вхід вільний; 

– у кінотеатрі «Лейпциг» (початок о 17:00). Після перегляду фільму зустріч із творчою групою. Вхід вільний. 

15 жовтня 

– у кінотеатрі «Ліра» (початок о 15:00). Після перегляду фільму зустріч із творчою групою. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)