До Дня українського козацтва в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться лекція про епоху козаків

Tool items

До Дня українського козацтва в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться лекція про епоху козаків. 

Як повідомили в КП «Міський магазин», упродовж багатьох століть у нашій країні відбувались події, які одна за одною закладали фундамент для становлення незалежної України. 

«Одним з ключових періодів у нашій історії є доба козацтва, оскільки саме козаки створили Запорізьку Січ, яка стала важливим етапом у формуванні української державності. Саме тому до Дня українського козацтва реконструктор і пропагандист історичної науки Віталій Павленко розповість, звідки походить рід козаків, що важливіше за шаровари, та чому не варто захоплюватись характерниками», – зазначили в КП «Міський магазин».  

У КП «Міський магазин» додали, що у приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатись слухачі лекції на час повітряної тривоги.  

Лекція відбудеться 13 жовтня (початок о 17:00) в муніципальній книгарні «Сяйво книги», яка  розташована за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)