До будівництва об’єкту громадського призначення з сучасним культурним простором на місці нефункціонуючого кінотеатру планують залучити інвестора

Tool items

Депутати Київської міської ради підтримали проєкт рішення, який дає можливість розпочати підготовку до проведення конкурсу із залучення інвестора до будівництва об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116.

Відповідне рішення підтримали 79 депутатів.

Наразі на проспекті Голосіївському, 116 розташований кінотеатр «Загреб». Об’єкт, площею 2,5 тис. кв. м., збудований у 1989 році. Приміщення кінотеатру не використовуються з 2018 року через незадовільний стан конструкцій, інженерних мереж та внутрішнього облаштування. Будівля перебуває на балансі КП «Київкінофільм» на праві господарського відання та не включена до Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва.

Знесення об’єкту можливе виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості будівель і споруд, які підлягають знесенню. 

За попередніми передпроєктними пропозиціями, на земельній ділянці 1,3 га буде розташовано кінотеатр або інші комунальні об’єкти сфери культури, паркінг та орендні приміщення. Орієнтовний бюджет будівництва 510 млн грн.

Як зазначають у Департаменті економіки та інвестицій КМДА, інвестор зобов’язаний безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва частину об’єкта інвестування (новозбудоване приміщення) площею, не меншою, ніж існуюча, для розміщення закладу культури.

У результаті проведення інвестиційного конкурсу місто отримає новозбудоване сучасне приміщення культурного призначення площею не менше 2,5 тис. кв. м.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»