Депутати Київської міської ради в лавах батальйонів тероборони та Збройних Сил України несуть військову службу на Сході України

Tool items

У лавах батальйонів територіальної оборони та Збройних Сил України на Сході України несуть військову службу депутати Київської міської ради: Олесь Маляревич, Аліна Михайлова, Вадим Васильчук, Юрій Федоренко.

Як зазначив депутат Київської міської ради Олесь Маляревич, з перших днів війни спільно з побратимами захищали столицю в лавах територіальної оборони міста Києва.

«Наразі ворог відступив від Києва, тому наш батальйон вирушив виконувати бойові завдання на Схід України. Агресор щоденно обстрілює українські позиції та намагається окупувати східні регіони. Необхідно підвищувати обороноздатність нашої армії та укріплювати позиції на лінії фронту. Кожен з нас усвідомлює, що Україна єдина, і ми мусимо сконцентрувати всі ресурси задля знищення окупантів на всіх теренах нашої держави. Наші позиції щоденно зазнають масованих ворожих артилерійських обстрілів усієї території. Ми навіть у цих складних умовах ведення бою продовжуємо утримувати оборону та захищати нашу землю та народ. Разом до перемоги», – розповів Олесь Маляревич.

Депутат додав, що в усіх зараз є спільна позиція – кожен населений пункт, місто та регіон є рівноцінний задля збереження нашої суверенної держави, тому необхідно боротись за кожен клаптик землі, який намагається окупувати російська федерація.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для утримання, обслуговування та експлуатації скверу на вул. Сиваській у Дніпровському районі міста Києва (607773961)
  • Про внесення змін до Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 11.03.2021 № 419/460
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)