Депутати Київської міської ради у співпраці з американськими партнерами доставили продуктові набори мешканцям населених пунктів Київщини

Tool items

Депутати Київської міської ради у співпраці з американськими партнерами доставили понад 600 продуктових наборів мешканцям деокупованих населених пунктів Київщини.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ірина Никорак, з перших днів повномасштабної російсько-української війни наша команда залучає максимум ресурсів задля гуманітарної допомоги мешканцям, які постраждали від військової агресії та тимчасової окупації їх населених пунктів ворогом.

«Війна поставила перед нами нові суспільні виклики, які ми оперативно намагаємось вирішувати. Завдяки налагодженій співпраці з іноземними партнерами нам вдалось залучити фінансування від американського фонду HelpUkraine22. Так ми придбали 3,5 тонни продуктів харчування та сформували понад 600 наборів, які доставили мешканцям деокупованих населених пунктів Київщини. Ми адресно передали їжу для понад 1 000 людей, зокрема це сім’ї з маленькими дітьми, люди похилого віку та малозабезпечені громадяни. Попри всі жахіття, які їм прийшлось пережити через воєнні злочини окупантів, люди залишаються у своїх помешканнях та поступово намагаються привести до ладу території. Наразі в цих населених пунктах через значні руйнування досі не відновлено газопостачання та електропостачання, а також не функціонують системи мобільного зв’язку», – зазначила Ірина Никорак.

Депутатка додала, що наша команда щоденно комунікує з іноземними партнерами, і вже невдовзі буде реалізовано нові спільні гуманітарні проєкти задля допомоги постраждалим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРІСТЕЙ К» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування бази по складуванню готової гранітної продукції на вул. 9 Травня, 49 у Святошинському районі міста Києва (636313941)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТО РОМАНТИКА СИПЕЕВА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування кафе на вул. Парково-Сирецькій 2-б у Шевченківському районі міста Києва (244850324)
  • Про відмову громадянину Стельмашу Роману Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Польовому, 7 у Солом'янському районі міста Києва (340150749)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕЦБУДСЕРВІС «ЮВЕНТА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Луговій, 85 у Дарницькому районі міста Києва (621313953)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Магістральній, 25 у Шевченківському районі міста Києва (241272874)