Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва.

За словами Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує надавати гуманітарну допомогу військовим на передовій, оскільки ми добровільно обрали цей фронт та працюємо заради перемоги.

«У черговий раз доставили гуманітарну допомогу до міста-героя Миколаєва. Ворог продовжує нещадно обстрілювати місто, проте українські військові щоденно тримають оборону, і ми подякували їм, від імені всіх, хто зараз перебуває вдома. Передали бійцям ліки, київські смаколики та продукти харчування. Крім цього за підтримки європейських меценатів доставили медичне обладнання до лікарень Миколаєва та села Березнегуватського, яке розташоване в Миколаївській області. Щоденно на лінії фронту є потреба в гуманітарній допомозі різного спрямування, тому наша команда намагається опрацювати якомога більше запитів заради спільного протистояння та довгоочікуваної перемоги над окупантами», – розповіла депутатка.

Юлія Ярмоленко додала, що кожен індивідуальний внесок стає частиною великої справи, тому за можливістю необхідно допомагати військовим, біженцям та всім тим, хто став жертвою військової агресії рф.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)
  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)