Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Олександр Бродський, Ярослав Федоренко та Михайло Наконечний доставили гуманітарну допомогу до Миколаєва.  

Як зазначив депутат Київської міської ради Олександр Бродський, наразі місто та Миколаївська область щоденно потерпають від російських ракетних обстрілів. 

«Військові гідно тримають оборону на півдні, а також вже продумують стратегії звільнення тимчасово окупованих населених пунктів Миколаївщини. Однією з ключових складових деокупації є не лише наступальне озброєння, а й людські ресурси. Тому ми за підтримки Ротарі клубу доставили ліжка для військових», – розповів Олександр Бродський.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує доставляти гуманітарні вантажі у прифронтові регіони, а також цивільним, які постраждали внаслідок ворожої агресії. 

«Наразі ми знаходимось у Миколаєві та є свідками того, як росія перетворила місто в руїни. Ворог продовжує застосовувати заборонену зброю, тримаючи під прицілом цивільне населення. Днями наша команда мала зустріч з представниками Миколаївської обласної державної адміністрації та військовими, передали борщі та солодощі. Ми віримо, що зовсім скоро все буде Україна», – додала Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у