Депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова за підтримки волонтерів передала гуманітарну допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам

Tool items

Депутатка Київської міської ради Мирослава Смірнова за підтримки волонтерів з Німеччини передала гуманітарну допомогу військовим та внутрішньо переміщеним особам.

За словами Мирослави Смірнової, щоденно співпрацюємо з волонтерами, благодійними організаціями та докладаємо максимум зусиль задля допомоги постраждалим від агресії росії в Україні. 

«У столиці отримали гуманітарний вантаж з Німеччини. Зокрема це медичне обладнання, ліки, засоби догляду за дитиною та харчування, а також засоби для дезінфекції. Отримані засоби будуть розподілені та перенаправлені військовим на передову, внутрішньо переміщеним особам і азовцям, а медичне обладнання буде передано в заклади охорони здоров’я. Наразі вже доставили медичні ліжка в Київський обласний онкологічний диспансер», – розповіла Мирослава Смірнова. 

Депутатка подякувала міжнародному благодійному фонду «Сaritas» за співпрацю з київським БФ «Еcфірь» та підтримку українського народу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)