Депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва з робочим візитом відвідала Берлін та Брюссель

Tool items

З метою консолідації міжнародної підтримки світу для України депутатка Київської міської ради Дінара Габібуллаєва з робочим візитом відвідала Берлін (Німеччина) та Брюссель (Бельгія). На форумі Міжнародного демократичного союзу, який відбувся з 26 по 29 червня у Берліні, депутатка виступила перед представниками понад 60 країн світу серед яких були прем’єр-міністри, експрезиденти, міністри та депутати парламентів різних країн.

«Ми повинні перемогти росію і стати кісткою в горлі путіна. Це буде перемога не тільки України, а й усього демократичного світу», — заявила Дінара Габібуллаєвa під час форуму.

Депутатка наголосила на необхідності підтримки України міжнародними партнерами, адже війна триває, і важливо, щоб Західний світ пам’ятав про це, та продовжував надавати військову та гуманітарну допомогу.

На запрошення депутатки Європейського парламенту Лідії Перейри Дінара Габібуллаєвa відвідала Брюссель та виступила на панельній дискусії «Stronger Together: Building a More Sustainable Future». Дискусія відбулась 30 червня за участі президентки Європейського парламенту Роберти Мецоли. До дискусійної панелі було залучено представників з 55 країн світу.

«Я переконана, що потрібно використовувати усі можливі майданчики задля того, щоб фокус уваги міжнарожних партнерів залишався на питанні перемоги України у війні та подальшої відбудови країни. Тисячі українців віддають своє життя за те, щоб жити у вільній та незалежній країні. Щодня вони боряться за демократичні цінності усього світу, тому підтримка Заходу є надважливою», — наголосила депутатка.

Дінара Габібуллаєвa додала, що під час робочої зустрічі з Робертою Мецолою було обговорено ситуацію на лінії фронту, а також можливість подальшої співпраці під час реконструкції зруйнованих у Києві та Київський області будівель.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»