Депутат Київської міської ради Юрій Федоренко разом з побратимами тримають оборону на харківському напрямку

Tool items

Депутат Київської міської ради, командир 4 роти 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва Юрій Федоренко разом з побратимами тримають оборону на харківському напрямку.

Днями Юрій Федоренко приєднався до телемарафону каналу «Київ» про оборону столиці та України від російських загарбників, і розповів про стан подій на Сході України.

«Харківщина продовжує потерпати від частих артилерійських і ракетних обстрілів. Ситуація в області достатньо складна, але контрольована. За рахунок майстерності наших артелеристів та озброєння, яке надходить від міжнародних партнерів, вдається достатньо ефективно придушувати противника на харківському напрямку», – розповів депутат.

За словами Юрія Федоренка, наразі російсько-українська війна – це не про захоплення територій або геополітичний вплив. Це війна на знищення української нації.

«З перших днів повномасштабного вторгнення країна-агресор насамперед знищує ті об’єкти, які впливають на формування національної ідентичності та культурної приналежності. У той час як обстріли житлових будинків – це інструмент маніпуляції. Таким чином, росія прагне змусити українську владу сісти за стіл переговорів», – зазначив депутат.

Юрій Федоренко додав, що наразі для нас існує лише одна мета – повне відновлення міжнародно визнаних кордонів України включно з Кримом, – і заради неї ми готові боротись до кінця.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»