Депутат Київської міської ради Сергій Артеменко доставив гуманітарну допомогу військовим та цивільним на Херсонщину

Tool items

Депутат Київської міської ради Сергій Артеменко доставив гуманітарну допомогу військовим та цивільним у Херсонську область.

Як зазначив Сергій Артеменко, окупанти регулярно атакують Херсонщину, за понад рік війни в області пошкоджено понад п’ять тисяч об'єктів, більшість з них житлові будинки.

«Херсонщина перебуває під вогнем російської авіації та артилерії. Ворог нещадно обстрілює населені пункти. Люди потребують підтримки, і в цих реаліях необхідно надавати їм своєчасну допомогу. Ми приїхали з гуманітарною місією до наших воїнів-побратимів та цивільних мешканців Херсонської області. Доставили їм продуктові набори, речі першої необхідності, медикаменти, а також іграшки для малечі. Місцева громада налаштована на Українську Перемогу. Вірю в те, що невдовзі всю Херсонщину буде звільнено від російських орків. Сил та натхнення нашим Героям, щоб і надалі боронили українську землю від ворога», – наголосив Сергій Артеменко.

Депутат додав, що важливо об'єднувати зусилля та допомагати один одному задля нашої Перемоги!

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва