Депутат Київської міської ради Олександр Бродський передав медикаменти до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3

Tool items

Депутат Київської міської ради Олександр Бродський передав медикаменти до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Святошинського району. 

Як зазначив Олександр Бродський, у київському комунальному медичному закладі забезпечують первинну допомогу, зокрема проводять планові консультації, а також за потреби надають невідкладну допомогу постраждалим при раптовому погіршенні стану їх здоров'я.

«Вкотре за підтримки наших надійних партнерів – меценатів з Польщі доставили необхідні медичні препарати до Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Ці медикаменти буде використано для надання планової та екстреної допомоги пацієнтам. Важливо забезпечувати медичні заклади додатковим обладнанням та препаратами задля збереження здоров'я та порятунку людей. Дякую українським медикам, які в тилу та на передовій щоденно роблять надможливе – рятують важкопоранених і хворих цивільних та військових. Ми протистоїмо на різних фронтах, проте всіх об'єднує одна мета – українська перемога», – розповів депутат.

Олександр Бродський додав, що щоденно спільно з командою ще на крок наближаємось до перемоги та докладаємо максимум зусиль задля допомоги постраждалим від військової агресії росії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)