Iнформацiя
Стенограма пленарного засідання 27.01.05р.

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

                          Х сесія    IV скликання

 

 

 

 

 

 

 

 

      Витяг із стенограми

 пленарного засідання

27.01.05

 

 

 

 

 

 

 

Головуючий: Київський міський голова

О.Омельченко

 

 

 

 

 

 

м.Київ

 

 

  <---   27 Января  10 ч 47 м 10 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Доброго дня,  шановні, всі присутні, шановні депутати Київської міської ради, народні депутати, представники преси та всі, хто запрошені.

Поздоровте з днем народження Андрушенка, Паламаря, Бойчука, Присяжнюка, Кулика (оплески). В нас зареєструвалося 52 депутати, продовжуйте реєструватись. Кворум є. Відсутні: Брезвін (відпустка), Бойчук (на лікарняному), Костюк, Дрозденко, Старовойт, Закревська (відрядження). Є пропозиція проголосувати відкриття  Х сесії Київради ІУ скликання 27 січня 2005 р. Прошу проголосувати. Звучить Гімн України.

 

 

  <---   27 Января  10 ч 50 м 10 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Головуючий: У вас на руках є проект про порядок денний пленарного засідання Х сесії Київради IV скликання 27.01.2005 року. Є пропозиція прийняти його за основу. Прошу проголосувати про порядок денний як за основу.

Голосування:

За - 49, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 8, всього - 57. Рішення прийнято.

У вас є. Була президія сьогодні вранці, і так трапилося, що п.27 (йдеться про дві земельні ділянки) на президії обговорювався. І є доручення комісії довивчити це питання  на лютневу сесію. Я прошу проголосувати зняття з порядку денного п.27.

Голосування:

За - 48, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 8, всього - 57. Рішення прийнято. Плюс 3 голоси.

 

 

  <---   27 Января  10 ч 53 м 10 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Головач, Бідний та Бубнова - не спрацював комп’ютер.

Голосування:

За - 51, утр. - 1, не гол. - 8, всього - 57.

П.53, п.54, на два пункти, де  земельної ділянки призначалися на реалізацію під продаж не поступили на даний час проекти рішень по цих ділянках. Якщо вони поступлять в процесі роботи нашої сесії, ми зуміємо повернутися до них в кінці сесії. А на даний порядок по Регламенту ми повинні їх виключити з порядку денного. Прошу проголосувати п.53. Роздайте депутатам проекти рішення по п.53, п.54, п.71, п.72, п.73, п.74. При обговоренні з’явилась необхідність довивчення. Призначені голови комісії і декілька членів по кожному пункту, протокол це відзначить. Комісії, поповніть, оформіть у встановленому порядку на довивчення на лютневу сесію. Прошу проголосувати п.71 на зняття з порядку денного.

Голосування:

За -  52, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 7, всього - 60. Рішення прийнято.

П.72 - на зняття на лютневу сесію.

Голосування:

 

 

  <---   27 Января  10 ч 56 м 10 с  ----   Второй стенограф   --->

 

За - 52, проти  - 0, утр. - 1, не гол. - 10, всього - 63. Рішення прийнято.

Прошу голосувати пункт 73-й на зняття з порядку денного. І по цьому пункту є комісія, і оформить протокольно.

Голосування:

За - 50, проти  - 0, утр. - 3, не гол. - 11, всього - 64. Рішення прийнято.

Пункт 74-й - на довивчення теж. Є Борисов, Черніков, Карабаєв, комісія буде довивчати, на лютий місяць. Прошу проголосувати на зняття.

Голосування:

За  - 50, проти  - 0, утр. - 1, не гол. - 13, всього - 64. Рішення прийнято.

Ми проголосували за основу. Ми зняли ті пункти, які були недовивчені. Є пропозиція. Прошу, Іванченко, 15.

Іванченко: Я пропоную внести до порядку денного два рішення.

1. Скасувати всі рішення щодо "Пуща-Водиці" не тільки 30.09, а й травневе, жовтневе № 647/2057, листопад (18.11. №832-123), а також два рішення грудневі. У мене немає вихідних даних  цих рішень. Це моя перша пропозиція. Прошу поставити на голосування.

2. Скасувати всі рішення щодо створення компанії "Київенергохолдинг" з доповненнями, які ми проголосували 23 грудня.

Головуючий: Прошу, Дейнега, 82.

 

 

  <---   27 Января  10 ч 59 м 10 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Дейнега: Я хотів би зачитати заяву депутатської групи.

Головуючий: Ми  порядок денний ще не затвердили. Поки що питання записується до порядку денного. Ми роздаємо депутатам проект рішення "Про призупинення дії рішень Київської міської ради від 27.05.2004 р. № 304-1514, 30.09.04 № 553-1963, 21.10 № 647-2057". Це ті питання, які пройшли комісії, президію і внесені сьогодні в порядок денний, який ви проголосували як за основу. Якщо депутат Іванченко мав на увазі перше рішення, яке було до президії вчора, то я оголосив, яке роздається в даний період часу. Коли після розмноження вам подадуть і до нього розпорядження № 14 від 22.01.2005 року "Про створення комісії" так як було прийнято на минулій сесії. Коли роздадуть цей проект рішення з розпорядженням № 14, тоді депутат Іванченко побачить, що його пропозиція вже сьогодні на президії розглядалася і вноситься сьогодні на сесію. Прошу, Товстий, 44.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 02 м 10 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Товстий: Ви слово сказали з голосу, номера рішень яких немає. Чи пам’ятає кожен, якщо я не пам’ятаю, секретаріат? Ми з голосу не можемо.

Муховиков: Ті рішення, про які йдеться в запиті до депутата Іванченка, - це уточнення між конфігурацією. Всі рішення, що стосуються відведення земельних ділянок, це 36 га, які довідводили - 500 га і 200 га, тобто 736 га. Все що нове відведення - все включено в ці рішення. І в цьому рішенні є пункт призупинити, не вчиняти будь-які дії на вказаних земельних ділянках. Ті рішення - вони технічні, уточнення межі і т.ін., тобто все, що стосується "Пуща-Водиці", - занесені.

Головуючий: Я ставлю на голосування пропозицію депутата Іванченка, що він озвучив з голосу або ті самі, що в нашому рішенні, які ми прийняли, а може інші.

Голосування:

За - 14, проти - 7, утр. - 8, не гол. - 40, всього - 69. Рішення не прийнято.

В мене є прохання до депутата Іванченка, так, як ми поступаємо завжди. Коли ви роздасте депутатам проект вашого рішення по холдинговій компанії, ми обов’язково його проголосуємо. Тому в мене прохання роздати проект рішення з письмовим обґрунтуванням. Тут я читаю: невідкладність проекту рішення Київради має бути письмово обґрунтована суб’єктом подання. Але питання не в тому - це по Регламенту. Я просив би роздати нам проект вашого рішення, і ми обов’язково включимо його в порядок денний і

 

 

  <---   27 Января  11 ч 05 м 10 с  ----   Второй стенограф   --->

 

обговоримо. Прошу, Товстий, 44. Комісія, розмножте, будь ласка, проект рішення депутата Іванченка. Оргвідділ - підключайтесь на допомогу депутату Іванченку.

Товстий: Згідно Регламенту нам роздали матеріали. Буквально зараз, на початку нашої роботи, дали нам матеріали - 85 пунктів. Частину ми прийняли. За такий короткий час я не можу розглянути це все. Я взагалі привик працювати і голосувати за опрацьовані матеріали. Я розумію, що я не зміню тут нічого зараз, але я просив би надалі Володимира Борисовича і Вас, давайте надалі працювати згідно Регламенту. Не підсовуйте перед сесією. За що я буду голосувати, як я не знаю, за що я буду голосувати.

Головуючий: В мене є до вас, Василю Григоровичу, пропозиція. Ви можете протягом години чи півтори, поки ми будемо вести сесію, подивитися перелік всіх питань, які пройшли комісію, юридичне управління та президію сьогодні вранці, і по ходу розгляду знімете, тобто внесете пропозицію вашу, яку ми врахуємо.  Прошу, Мартинюк, 83.

Мартинюк: Ми досить плідно сьогодні попрацювали на президії завдяки новому підходу ведення засідання президії нашого голови - Олександра Олександровича. Але хотів би вас особисто попросити. Всі питання, котрі ми сьогодні зняли, щоб було Ваше протокольне доручення, щоб обов’язково до складу тих комісій ввійшли депутати з тих питань, котрі  були зняті на сесії міської ради.

Головуючий: Протокольно, оргвідділу - там, де буде комісія, обов’язкова участь депутата від округу, на території якого знаходиться питання. Прошу, Карабаєв, 37.

Карабаєв: Я дуже просив би, щоб пункт 19 і пункт 56 розглядалися з тими зауваженнями, які подала робоча група, яка була створена минулою сесією по вивченню цих двох питань. І пункт 52

 

 

  <---   27 Января  11 ч 08 м 10 с  ----   Третий стенограф   --->

 

я би просив зняти на довивчення тому, що все-таки паркова алея. Ми продаємо там земельну ділянку, і я просив би одне питання зняти на довивчення.

 І пункти 19 і 56 розглядати з тими зауваженнями, які були надані робочою групою.

Головуючий: П.56, пан Карабаєв, по вашій пропозиції ми добавили в рішення - побудувати, плюс очисні споруди.

П.19 "Про передачу "Хвиля" у Деснянському районі бази відпочинку"

Карабаєв: Так, там два зауваження. Перше, яке було дано генпланом, щоб давали цю ділянку на термін, поки там не буде сформована міська зона відпочинку, а вона по генплану повинна там бути.

І друге. У зв’язку з тим, що це санітарна захисна зона Деснянської водозабірної станції, щоб там не було ніякої  капітальної забудови. Це вимоги висновку Державного управління екології.

Головуючий: У п.19 врахувати пропозицію. Це не зауваження, а доповнення, збагачення цього рішення  по пропозиції голови комісії.

П.52. Є пропозиція виключити на довивчення на лютневу сесію. Карабаєв, ви очолюєте комісію, плюс депутати цього округу і бажаючі.

Прошу голосувати П.52 про виключення.

Голосування:

За - 54, проти- 0, утр. - 0, не гол. - 22, всього - 76. Рішення прийнято.

Я прошу голосувати. Виступають: Россада, Іванченко, Карандєєв.

Голосування:

 

 

  <---   27 Января  11 ч 11 м 10 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

За - 59, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 17, всього - 76. Рішення прийнято.

Россада: Я прошу зняти п.80 - це мій виборчий округ.

П.5. Прошу комісію призначити по Андріївському узвозу, п.5 - межі школи. Теж прошу комісію призначити.

П.46, що стосується Кожум"яцької, це теж мій округ. Я би хотів теж приймати участь у цих проблемах.

Головуючий: П.5 - питання землекористування, школа 25.

Россада: Я хочу побачити разом з комісією межі будівництва торговельного павільйону з межами школи, підпірною стінкою і т. ін.

п.46 - теж мій округ. І прошу призначити комісію протокольно.

Головуючий: Так, запишіть протокол: голова комісії - Россада по п.5, п.46, п.80. Ставлю на голосування по порядку.

Про зняття п.5.

Голосування:

За - 59, проти - 1, утр. - 0, не гол. - 16, всього - 76. Рішення прийнято.

Про зняття п.46 – Россада. Ви собі сформуйте і бажаючі до комісії, запишіться, протокольний відділ - оформіть.

Всі пункти, які ми сьогодні голосували на зняття і на довивчення комісії повинні представити  на лютневу сесію. Якщо не буде рішення таких комісій, то ми їх включимо до порядку денного в лютому, без права зняття, повторно.

Голосування:

За - 55, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 20, всього - 76. Рішення прийнято.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 14 м 10 с  ----   Второй стенограф   --->

 

І по 80 пункту прошу голосувати зняття на довивчення на лютневу сесію. Очолює робочу комісію Россада.

Голосування:

За  - 53, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 23, всього - 76. Рішення прийнято. Прошу, Іванченко, 15.

Іванченко: Згідно Регламенту питання, які вносяться до порядку денного, голосуються після оголошення депутатом по суті пропозицій. Моя пропозиція перша по "Пущі-Водиці" була стосовно всіх рішень і в тому числі від 18.11

№ 832-123/2042, який отримав від пана Муховикова. Муховиков сказав не всю правду тому, що крім внесення змін до попередніх рішень, там є пункти, які ми вносимо: зміни до Генерального плану м.Києва, а також відводимо фізичним особам, згідно додатку, земельні ділянки. У кожному з цих рішень є додаток. Тому я наполягаю, щоб моя пропозиція була поставлена на голосування.

Головуючий: Я поставив на голосування, набрало 14 голосів.

Іванченко: Стосовно "Енергохолдингу".

Головуючий: Я теж прийняв рішення. Комісія ...

Іванченко: То це ваше рішення.

Головуючий: По іншому не може бути, якщо у  депутатів немає на руках рішення.

Іванченко: У Регламенті не прописано, що раніше - бумаги чи голосування. Наша практика, яка може засвідчити стенограмами та відеостенограмами, така, що спочатку рішення голосується до внесення до порядку денного, і якщо воно внесене, то тоді дається доручення секретаріату множити ці документи. Тому я наполягаю, щоб це рішення ...

Головуючий: Це грубе порушення Регламенту. Всі проекти рішення Київради, що надійшли додатково на розгляд Київради у випадку її невідкладності, ставляться на голосування в порядку надходження. У вас проекту рішення немає. Ви заважаєте в даний час вже трошки працювати нам. Тому я прошу депутата Іванченка разом з оргвідділом надати протягом години проект рішення по пропозиції депутата Іванченка, розмножити та роздати всім депутатам. І ми його ще раз поставимо на голосування про внесення до порядку денного. Прошу, Карандєєв, 39.

Карандєєв: Я прошу вас звернути увагу на пункт 57 порядку денного.

 

  <---   27 Января  11 ч 17 м 10 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Оскільки просив би вас зняти  на довивчення в зв’язку з тим, що з приводу цього об’єкту є численні звернення мешканців мікрорайону. І я хотів би зробити стосовно цієї адреси відповідний депутатський запит. Це питання вимагає довивчення з боку не тільки мого особистого, але й широкої комісії, яку я просив би утворити.

Головуючий: Ставиться на голосування про зняття п.57.

Голосування:

За - 51, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 27, всього - 79. Рішення прийнято.

В мене є пропозиція голови комісії по цьому питанню. Призначити депутата першого заступника голови - Фоменка І.А. Комісію наберіть собі кваліфіковану: з архітекторів, істориків, геологів. На лютий місяць потрібно вирішити питання.

Ми проголосували підвести риску, записалися після того: Георгієвський, Качурова, Зубко, Казаков, Пронін, Пабат. Будемо порушувати Регламент, чи будемо працювати по Регламенту?

 

 

  <---   27 Января  11 ч 20 м 10 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Зубко: Я по порядку денному. Депутатська група блоку В.Ющенка "Наша Україна" просить зняти з порядку денного питання З-26. Справа в тому, що проти цієї друкарні порушені кримінальні справи у зв’язку з тим, що під час виборчої кампанії вони друкували матеріали, не передбачені чинним законодавством, пов’язані з наклепами на кандидатів Президента України по цій кампанії. Ми повинні провести окреме розслідування тому, що той бруд, який лився і друкувався всією компанією незаконно проти Ющенка. Ми не можемо так розглядати це питання.

Головуючий: Ставлю на голосування З-26 - про зняття на лютневу сесію або до завершення судових справ, якщо це не відбудеться в лютому, або до завершення судових справ.

Голосування:

За - 61, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 17, всього - 79. Рішення прийнято.

Казаков: Я по порядку денному. Спірне питання є в мене по З-36, де на вул.Шулявській, 15/23 вже були збори проведені з моєю участю по питанню будівництва і експлуатації торговельного комплексу "РОМАНЮК". Я прошу зняти на довивчення, поки ми не погодимо з мешканцями, які там проживають.

Головуючий: З ким ви повинні погодити? З інвестором зустрітись?

Казаков: З мешканцями вже зустрічалися. Там є питання. Це ще недозакінчено.

Головуючий: Я прошу протокол. Якщо до лютого не будуть надані документи - ці питання, які знімаються у січні, в лютому зніматися не будуть. Голосується З-36 - перенести на лютий місяць на довивчення.

Голосування:

 

 

  <---   27 Января  11 ч 23 м 10 с  ----   Третий стенограф   --->

 

За - 53, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 25, всього - 79. Рішення прийнято.

Включіть 69, Пабат.

Пабат: Я хотів би нагадати, що п.43 "Про передачу земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "АВТО-СОЮЗ" - це були ваші доручення районному голові Мазепі В.О. про відселення чотирьох сімей, які проживають в бараку там. Я попросив би зняти цей пункт саме до вирішення цього питання про відселення мешканців, які там проживають в будинку барачного типу.

Головуючий: Яке відношення має  до порядку денного сьогодні?

Пабат: Це п.43. Вони хочуть відвести земельну ділянку, а про відселення немає навіть мови. Тобто він забирає саму земельну ділянку, а два цих барака залишаються не відселеними. Щоб ці питання вирішувалися в комплексі.

Головуючий: У рішенні п.43 немає обов’язку, наданого інвестору про відселення сімей. Зняти п.43. Прошу проголосувати. Повернутися до нього після опрацювання, зробити інвентаризацію бараків.

Голосування:

За - 66, проти - 0, утр. - 2, не гол. - 12, всього - 80. Рішення прийнято.

Качурова: Що стосується порядку денного, ми на попередній сесії прийняли рішення для того, щоб не затягувати сесію. Треба вивчати це питання до сесії і потім щоб не виникали  такі затримки.

Головуючий: По Регламенту новому потрібно вчитися працювати. Будемо рахувати,  що в січні місяці ми завершимо навчання теорії і переведемо в практику. І більше подібного депутатам дозволяти не будемо. В лютому місяці порядок денний, який буде затверджений,

 

 

  <---   27 Января  11 ч 26 м 10 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

буде тільки доповнюватись, а не зніматись рішення. Я хочу, щоб про це знали всі депутати. Я не буду надавати слово і право після голосування знімати десятки рішень.

Сташук: Я хотів би перенести на наступне засідання розгляд З-22. Там, де фізичній особі передають три земельні ділянки під будівництво торгівельно- офісних комплексів. Тобто хотілось з’ясувати, як суб’єкт підприємницької діяльності може сам будувати три торгівельно-офісних комплексів. За Законом він не може мати там оборот більше, ніж 500 тис.грн. на рік. До наступного засідання, але не пізніше, це питання потребує вивчення.

Головуючий: Ви знаєте, скільки часу проект рішення цього знаходиться на руках?

Сташук: Я вперше його бачу на сесії.  Я його не знімав.

Головуючий: 1.07.2004 року завізовано депутатом Борисовим, пройшло Головне управління. Зауваження були 23.09.04. І останнє зауваження було 12.10. Ще Легеза після всього завізував 06.12.04. Це я говорю про те, що я в лютому, згідно Регламенту, який ви затвердили, жодному депутату не надам можливість знімати рішення. Коли ми підійдемо до того рішення, тоді депутат натискає кнопку і пропонує обґрунтовану іншу пропозицію - не голосувати. Тоді ми будемо голосувати спочатку, як в порядку денному.

Ставлю на голосування пропозицію депутата Сташука З-22.

Голосування:

 

 

  <---   27 Января  11 ч 29 м 10 с  ----   Третий стенограф   --->

 

За - 50, проти - 0, утр. - 3, не гол. - 27, всього - 80. Рішення прийнято.

І останнє питання, депутат Дейнега, а потім затвердимо порядок денний, я дам слово Георгієвському.

Дейнега: Від імені нашої депутатської групи просимо вас проінформувати депутатів Київради стосовно рішення депутатської групи "Столичний регіон": в зв’язку з подальшою структуризацією політичного процесу в країні та напередодні виборів 2006 року - щодо зміни назви групи. З сьогоднішнього дня група буде називатися "Соборність". Депутати: Дейнега, Арканова, Хміль, Дзвоник, Євлах, Скосар, Збуржинський, Товстоног, Казаков.

Головуючий: Ви оголосили не до порядку денного. Ставлю на голосування прийняття порядку денного в цілому з тими вимогами, змінами, які відбулися по голосуванню депутатів.

На зняття: п.27, 52, 71, 72, 73, 74, 55, 46, 80, 57, 26, 36, 43, 22.

Внести додатково до п.19 та 56 додаткові зобов’язання по пропозиції депутата Карабаєва. Ставлю на голосування в цілому.

Голосування:

За - 72, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 8, всього - 80. Рішення прийнято.

Порядок денний затверджений. Продовжуємо нашу роботу. Згідно нашого Регламенту, головуючий, передавайте, хто готував депутатські запити, бо поняття з місця з голосу депутата, вже немає по новому Регламенту

 

 

  <---   27 Января  11 ч 32 м 10 с  ----   Второй стенограф   --->

 

 Головуючий значитує запити, голосується рішення сесії з додатком всіх запитів на виконання. Потім зачитує заяви. Заяви голосуються, на протокольні доручення - оргвідділу, на їх виконання - виконавцям. Прошу продовжити роботу.

Яловий: Дозвольте озвучити ті запити, запитання і заяви, які надійшли на адресу головуючого і на адресу нашої сесії.

Депутатські запити надійшли від:

Депутата Бичкова, 47-й округ. Щодо сприяння у вирішенні питання стосовно прискорення передачі приміщення гуртожитку на вул.Вишгородській,54 до комунальної власності територіальної громади м.Києва.

Депутата Казакова, 84-й округ. Щодо бездіяльності посадових осіб та невиконання УЖХ Шевченківського району, профінансованого з бюджетних коштів ремонту ліфтів у будинку на вул. Довженка, 16-в, а також притягнення до відповідальності осіб, які спричинили нецільове використання коштів.

Депутата Поживанова, 27-й округ. Щодо скасування пункту рішення Київради від 23 грудня 2004 р. стосовно передачі суб’єкту підприємницької діяльності Шишаку земельної ділянки на вул. Миропольській, 27/16, яке було прийняте з порушенням Регламенту Київради.

Депутата Комова, 88-й округ. Щодо зміни земельної та містобудівної політики Київради, зокрема реконструкції 5-поверхових будинків 60-х років забудови.

Депутата Комова, 88-й округ. Щодо ігнорування пропозиції депутатської групи "Столичний регіон" відносно процедури постійної взаємодії депутатів Київради із засобами масової інформації, що утворені Київрадою.

Депутата Комова, 88 округ щодо планів та дій влади  відносно будинків №№ 25, 27, 29 на вул. Баумана, які визнані непридатними для проживання щодо підстав виходу розпорядження КМДА від 19.08.2004 № 1540, які суперечать виконанню програми реконструкції

 

 

  <---   27 Января  11 ч 35 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

5-поверхових будинків житлового  масиву Нивки.

Запит депутата Комова. Щодо дотримання депутатами Регламенту Київради, забезпечення депутатів текстом Регламенту Київради, щодо заміни головуючого на засіданнях Київради, якщо той не дотримується Регламенту Київради.

Тільки що мені надані запити депутатів відповідно від Комова. Я виступаю за дорученням голови постійної комісії Київради з питань власності Дейнеги. І стосується, дійсно, керівництва метрополітену. Всупереч рішенню Київради, не продовжує їм дозволи на торгівлю. Посилання представників метрополітену на нові будівельні норми  є некоректними. Тому безпідставна спроба залишити без роботи сотні людей, які мають законні підстави для цього, викликає тривогу і потребує негайного втручання міської влади.

Запит депутата Іванченка. На пленарному засіданні Київради від 29.04.04 року було розглянуто та прийнято рішення про реєстр корпоративних прав територіальної громади м.Києва, згідно з яким на Головне управління комунальноі власності м.Києва було покладено конкретні обов’язки щодо створення реєстру.

Прошу вас повідомити  Лисову запит про вжиті Головним управлінням заходи і з виконанням вищезазначеного рішення.

Запит від депутата Карабаєва. На багаточисельні звернення мешканців мікрорайону Русанівка щодо незаконності будівництва АТЗТ "Концерн (нерозбірливо)..." багатоповерхового будинку за адресою Русанівська Набережна, 10-б. Прошу вас призначити комісію щодо перевірки правомірності вищевказаного будівництва та у разі виявлення порушення чинного законодавства надати відповідні доручення про підготовку рішення Київради про відміну З-12 нашого рішення

 

 

  <---   27 Января  11 ч 38 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

 за № 289/449 від 27 лютого 2004 року.

Наступний депутатський запит надійшов від депутата Проніна, в якому він просить вирішити питання укладеної угоди між комунальним підприємством по утриманню житлового господарства Дніпровського району м.Києва та закритого акціонерного товариства "ЕКА Укрканпауер" про реконструктизацію заборгованості за тепло енерго і  за рішенням Господарського суду м.Києва від 14 березня 2002 року № 30/129 та № 4/536 від 27.11.2001 року з подальшим відкликанням ЗВДВС Дніпровського району м.Києва відповідних наказів Господарського суду м.Києва. Прошу з розумінням поставитися.

Запит депутат Салюти до прокурора м.Києва щодо вжиття заходів до неконституційних рішень Дарницької районної ради.

Запит від депутата Карандєєва. "У Дніпровському районі м.Києва на території району Березняки, на території паркової зони зі сторони проспекту Павла Тичини, здійснюється незаконне масштабне будівництво. Роботу проводить приватне підприємство "Геншафт", яке зареєстроване в м.Одеса, по вул.Середньо-Фонтанська,12, кв.52. Проведення такої забудови знищує ландшафт берегової зони. Відповідно рішення Київської міської ради про надання дозволу на подібне будівництво немає.

У зв’язку з цим прошу дати доручення щодо термінового вивчення даного питання негайного припинення несанкціонованого будівництва та ліквідації вже установлених конструкцій.

Запит, він повторюється, щодо розміщення на території КП „Київський метрополітен” роздрібної торгівлі.

Так, запити всі. Я можу поставити на голосування запити, які надійшли? Далі будуть заяви. Прошу Георгієвський, 16.

Георгієвський: Що стосується запитів по роздрібній торгівлі метрополітену. Справа в тім, що з першого лютого припиняється строк дії договорів між підприємцями, які там працюють, і адміністрацією метрополітену.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 41 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

На сьогодні питання, пов’язані з працевлаштуванням, не вирішено. Я знаю, що сьогодні відбулася розмова між Кінахом та Омельченком. І було досягнуто умови, щоб все-таки подовжити строк дії договорів для цих підприємців, які працюють в зоні дії метрополітену. І в моїх запитах, і в запитах Комова я вважаю за доцільне створити комісію, в склад якої включити відповідно мене, Комова, мабуть, представника комісії з питань підприємництва і все ж таки надати відповідні рекомендації на наступну сесію. А що стосується негайно цього часу, то все ж таки зафіксувати нашу позицію Київради і надати відповідне звернення до керівника метрополітену, щоб з 1 лютого не припинялись дії договорів оренди, і щоб люди могли працювати.

Яловий: Ваша пропозиція протокольно зафіксована, запит є. По запитах ще просить слово Комов і Дейнега. Прошу, Дейнега, 82.

Дейнега: Я хотів би сказати декілька слів стосовно цього питання - працюючих в метрополітені та в підземних переходах. Справа в тому, що на протязі минулого року ми самі зробили заборону, десь з квітня місяця, стосовно надання і продовження договорів оренди в цих площах.

Але 18 листопада наша Київрада прийняла виважене рішення, яке опрацьовувало Головне управління майна міста, комісія власності. Там була створена робоча депутатська група. І ми прийняли виважене рішення, де постановили, що надавати чи продовжувати договора оренди в метрополітенах та в підземних переходах  при умові розробки проекту і погодження з ГоловАПУ, все з пожежними, а також заключення договору по охороні цього приміщення з УМВС по м.Києву.

На сьогоднішній день заперечень ніяких немає. Ми на минулу комісію по оренді виносили надання чи продовження договорів. Лисов, я, та члени комісії підтримали це питання. Але, на жаль, заступник голови міста Кір"ян це питання зняв на наступну комісію по оренді. Але й комісія власності, і Головне управління майна  підтримали це питання стосовно продовження чи надання згідно вимог Головного архітектурного управління, СЕС та пожежників. У нас є рішення в листопаді, де все це розписано.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 44 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Я прошу проголосувати рішення про направлення депутатських запитів. Текст ви знаєте. Ми направляємо міському голові, посадовим особам. Всім надати офіційну письмову відповідь і зробити всі необхідні міри. Проект рішення - він у нас типовий, і ви його знаєте.

Голосування:

За - 54, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 28, всього - 80. Рішення прийнято.

На вулиці зима. Людей без роботи ми залишити не можемо. Це їх постійні робочі місця. Термін 01.02. 2005 - це не норма. Термін може бути і першого травня, може бути і 15.04. Все залежить від погоди і від нашої підготовки. Ми повинні комплексно вирішити питання, де надати робочі місця всім підприємцям. Ті, що не зареєстровані як підприємці, не мають такого права. Які зареєстровані як підприємці, мають право на роботу. Тому я як голова адміністрації підпишу розпорядження. Його завізують мої заступники: Білич, Россада, юристи. Ми визначимо сьогодні термін - до весни. Тому що санстанція категорична, і пожежники категоричні. Ми найдемо вихід з положення.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 47 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Так, ми по метрополітену приймемо рішення тому, що запит буде зареєстрований. Я запрошу і вас, шановний Георгієвський, і всіх інших, хто має відношення до цього питання. Це я прокоментував тому, що треба вийти до людей, і ті рішення, які ми прийняли сьогодні у порядок денний, повідомити людей, які пікетують. Наприклад, я не бачу депутата Іванченка. Давати інтерв’ю - це нормальне явище. Я доручив Комзему. Зараз мені принесуть рішення, про яке говорив Іванченко в листопаді місяці. З’ясовується, що є в нас таке рішення.

Ми сьогодні включили в порядок денний три рішення про нове відведення земель. Депутат Іванченко озвучував четверте рішення листопада місяця про стару, діючу базу. Але на старій, діючій базі КМ, до земель ми ніякого відношення не маємо. Відбулося будівництво нових баз без погодження службами міста, як порушення містобудування.

Муховиков доручив нам подать це рішення. Там вираховується територія від 6 га і менше, і ми його по ходу з вами розглянемо. Підтвердження отримаємо на старій базі КМ. Нове будівництво без рішення сесії немає права будуватися. Тому ми його довключимо до тих трьох четвертим. Я попрошу потім вас проголосувати і приймемо одне рішення по всіх чотирьох. Це я після консультації виходив. Муховиков по телефону консультувався зі своїми інженерами і на старій базі відбулося нове будівництво. Це я просто для роз’яснення. Якби його Іванченко на руках мав, не було б додаткової розмови.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 50 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Давайте порадимося, чи будемо робити перерву, чи по ходу, враховуючи, що в нас в залі зареєстровано 78 депутатів, і могли попробувати без перерви, щоб завершити сьогодні... Давайте вже будемо дотримуватися Регламенту. Заяви та звернення.

Депутатське звернення Биструшкіна  Омельченку та Лисову по відновленню профільної діяльністі театру "Зоряний", як повноцінного закладу культури. Перше, я озвучую тільки суть питання.

Звернення "Про обрання Зубка Ю.П. головою депутатської групи "Наша Ураїна", першим заступником голови Кобринського А.Ю., заступниками Закревську Л.О., Страннікова А.М., секретарем групи обрано Пабата О.В.

Від групи "Столичний регіон" озвучив його  депутат Дейнега. Але ми домовлялися, що по Регламенту це робить тільки головуючий. Тому на лютий місяць всі заяви, всі звернення, всі депутатські запити повинні пройти публічно через головуючого. Перейменовано депутатську групу "Столичний регіон" у "Соборність".

До секретаріату надійшла заява від Гуленка. Просить виведення зі складу постійної комісії з питань самоврядування  та інформаційної політики та включення до складу постійної комісії Київради землекористування. Ставлю на голосування.

Голосування:

 

 

  <---   27 Января  11 ч 53 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

За - 59, проти - 0, утр. - 2, не гол. - 19, всього - 80. Рішення прийнято.

Від Шилюка. Включимо його до постійної комісії з питань землекористування в зв’язку з реорганізацією постійної комісії Київради з питань містобудування та землекористування.

Прошу проголосувати по депутату Шилюку.

Голосування:

За - 63, проти - 1, утр. - 1, не гол. - 15, всього - 80. Рішення прийнято.

Від депутата Поживанова. З постійної комісії з питань самоврядування та інформаційної політики до постійної комісії з питань містобудування та архітектури.

Голосування:

За - 41, проти - 8, утр. - 4, не гол. - 27, всього - 80. Рішення не прийнято.

Нову заяву будете подавати. Повернемося в лютому місяці.

Депутат Непоп. Зі складу комісії з питань містобудування та землекористування з її реорганізацією до новоутвореної комісії архітектури та містобудування.  Ставлю на голосування.

 Голосування:

За - 47, проти - 3, утр. - 3, не гол. - 27, всього - 80. Рішення прийнято.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 56 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Порядок денний затвердили.

Поступили подяки депутату Гичу від гімназії "Діалог", депутату Щербакову від педагогічного та учнівського колективу спецшколи № 301, депутату Григораку від дитячого садочка-школи "Соняшник",  депутату Баленку від учасників ВВВ по піклуванню та вирішенню особистих проблем.

Секретаріат, всі подяки, які надходять на адресу наших депутатів, є в нас вітрина до об’яв, оформляйте в установленій формі там, де знаходяться ваші робочі кабінети. Прошу, Арканова, 56.

Арканова: Я прошу внести до порядку денного повторно пункт 80 від імені депутатів Подільського району. Тому що з головою погоджено, і зараз Юрій Іванович також погодився і дуже оперативно переглянув цей пункт, і вже погодився. Я дуже прошу його внести. Він зняв свої зауваження.

Головуючий: Довивчено пункт 80, питань по ньому немає. Я прошу включити його до порядку денного. Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 54, проти  - 4, утр. - 2, не гол. - 20, всього  - 80. Рішення прийнято. Пункт 80 присутній в нашому порядку денному.

Переходимо до порядку денного.

1. "Про затвердження переліку питань, які виносяться на розгляд Х сесії Київради ІУ скликання". Ви знаєте, що це подвижна проблема. Ми його оновлюємо, доповнюємо. Тому я ставлю на голосування. Прошу проголосувати.

 

 

  <---   27 Января  11 ч 59 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Голосування:

За - 56, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 24. Рішення прийнято.

Я думаю, що нам треба до пікетуючих вийти і по своєму запиту сказати, що сесія прийняла таке-то рішення. В мене прохання звернутися до людей, що ми прийняли такі-то рішення, і в тому числі по метрополітену.

2. "Про внесення змін до рішення Київради від 27.03.2003. № 325/485 "Про затвердження Положення про постійні комісії Київради". Ставлю на голосування. Прошу, Странніков, 38.

Странніков: Взагалі ідеєю розподілу комісії з питань містобудування та землекористування була ідея, щоб більше присвячувалася вирішенню питанню містобудівним. Тобто, щоб створити спеціальну комісію, яка буде займатися чітко містобудівними питаннями. Але, дивлячись на це положення, ми бачимо, що серед повноважень новоствореної вже комісії є ті, які дублюють повноваження комісії землекористування, які належать до виключної компетенції тої комісії, а саме: супроводження посад щодо надання земельних ділянок для містобудівних  потреб. Тому у зв’язку з цим я просив би поставити на голосування питання - виключення цього пункту із

 

 

  <---   27 Января  12 ч 02 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

 Положення. Загалом схвалити, але без цього пункту.

Головуючий: Ми не можемо, щоб дві комісії цим займалися. Якщо в нас земля найкращий показник - це всім нам відомо. Але я згоден з депутатом Странніковим, що ми не забирали повноваження земельної комісії. Комісії по містобудуванню та архітектурі визначати межі, з генпланом погоджувати необхідність того чи іншого об’єкту і без заключення цієї комісії. Коли земля -  земельною комісією розглядається під торговий комплекс, а комісія по містобудуванню, знаючи генеральний план, потреби і необхідні соціальні програми, вважає, що там не потрібен розважальний комплекс. Такі питання - це правомірні. В мене є прохання підтримати депутата Страннікова.

Муховиков: П. 2.2 - розробка проектів рішень Київради з підготовкою висновків щодо розпорядження: земельна передача, земельне надання земельних ділянок і т.ін. Всю цю роботу, згідно порядку старого і всю цю роботу згідно Положення про Головне управління виконує виконавчий орган, який розробляє проекти відведення, прикладає до них проекти рішень, а комісії розглядають ці рішення. Розгляд цих рішень - це функція...

Головуючий: Слово розробляє, розглядає. В нас є виконавчі органи для того, щоб розроблять. Доопрацьовувати будемо на наступній сесії.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 05 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Я вам розказую. Депутат Странніков вніс пропозицію. Треба голосувати, заступник голови вніс пропозицію - треба голосувати. Записаний: Георгієвський, Головач, Поляченко, Вільдман. Для чого ви тоді давали сьогодні на затвердження положення, коли два депутати внесли пропозицію, а чотири ще записані? Прошу, Георгієвський, 16.

Георгієвський: Справа в тім, що моє питання - воно пов’язане з тим, що ми зараз дискутуємо, але воно трохи й відрізняється. Це стосується певних позицій нашого рішення "Про бюджет міста Києва 2005 р.", перш за все пунктів - 25 і 26. Ми, коли їх дискутували на минулій сесії, то ми й встановили, що треба трохи уточнити редакційно ці пункти. На жаль, узгоджені групою депутатів, які мали до цього відношення, паном Голицею, моя пропозиція - вони були враховані, так би мовити, а в кінцевій редакції цих врахувань немає. Не ясно, з якої площі виплачувати ті 5% і до того ж вимога - укласти умови про відшкодування цих 5%  в 2005 р. для всіх забудовників, які здають житло. Воно може призвести до серйозних конфліктів: судових, прокурорських і т.ін. Ці пункті пов’язані.

Я просив би просто зробити комісію тому, що ми зараз говоримо про конкурентні засади у виділенні земельних ділянок - це ж все пов’язано між собою. І якщо ми включаємо це в умови виділення земельної ділянки - це одна справа, а якщо ми вводимо фактично 5% податок додатковий - це інша справа. І від редакційних підходів залежить дуже багато, перш за все, правова оцінка. Ми можемо зробити велику шкоду самі собі.

Головуючий: Якщо ми хочемо будувати всю роботу сьогоднішньої сесії на комісії, то давайте будемо будувати на комісії. Я вважаю, що його треба доопрацювати. Дописалися: Вільдман, Товстий. Я ж не маю права не дати слово депутату.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 08 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Готуйте якісні документи. В мене немає наміру сьогодні затверджувати положення.

Прошу, Поляченко, 75, Вільдман, Товстий. Я прошу проголосувати, підвести риску щодо виступів по цій комісії. Прошу голосувати.

Голосування:

За - 63, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 17, всього - 70. Рішення прийнято.

Пропозиція Анатолія Миколайовича. Ставлю на голосування пропозицію Страннікова - зняти пункт. Прошу проголосувати.

Голосування:

За - 48, проти- 3, утр. - 5, не гол. - 25, всього - 81. Рішення прийнято.

Головач 74, за ним Поляченко.

Головач: По-перше, ця пропозиція була внесена, стосовно участі у запровадженні  конкурентних засад за особистим наполяганням заступника Закревської і Гуленка - начальника управління. Ким було доручено?

Головуючий: Вони припустили помилку, тому сесія їх поправила.

Головач: Безперечно, і тому є пропозиція наступна. Вона якраз записана в повноваженнях обох комісій. Я би просто пропонував тоді комісії з питань містобудування

 

 

   <---   27 Января  12 ч 11 м 09 с   ----  Седьмой стенограф  ---->

 

залишити участь у запровадженні конкурентних засад відповідно до генерального плану та місцевих правил забудови. Просто участь - і все, і воно тоді узгоджує.

Головуючий: Записуйте тоді пропозицію Головача, сформулюйте тільки, юристи, щоб не було порушень.

Головач: Тепер ту пропозицію, повноваження, які вносяться. Зміни, вони вносяться в те Положення, яке вже існує. Там визначені загальні повноваження комісії, що вона там розглядає і т.д. А це вже є виключні повноваження з приводу підготовки проектів рішень, які не можуть бути.

Головуючий: Не можуть бути виключні повноваження у комісії законодавчого органу. Для цього є виконавчий орган КМДА.

Поляченко: Ми були у фракціях і, дійсно, - це не проста була така робота, щоб роз’єднати дві по власній комісії. Але я хочу запропонувати, і думаю, що це сесія прийме. Ми будемо комісією і підготуємо основний документ про основні засади містобудівельної політики в м.Києві, враховуючи наш досвід, і досвід москвичів. І на наступну сесію подамо нашим.

Головуючий: Ви в любий час, в любу комісію можете внести зміни. Та Положення - це наше право по ходу. Коли буде розроблений такий комплексний документ, повернемося до цього питання.

Вільдман: Я маю таку думку, що це питання не має такої поспішності дуже великої, тому я просив би у всіх присутніх в залі прислухатись до того, що казав головуючий, і перенести ці питання на наступну сесію, тому що ще є декілька пунктів, які треба коригувати.

Головуючий: Вносьте пропозицію. Запишіть в протокол: пропозицію депутата Вільдмана до підписання мною рішення розглянути, при необхідності – врахувати. Я  не можу написати – врахувати при необхідності, коли буде. Логічно?

Товстий: У зв’язку з чим створена комісія з питань містобудування та архітектури? У зв’язку з тим -

 

 

  <---   27 Января  12 ч 14 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

вал питань, величезний вал питань, який був. Він фізично не міг бути розглянутий комісією з питань, яка була, головуючим де був Легеза. І я просив би вас, в першу чергу, познімайте з себе всі питання, які стосуються землі. Ви послухаєте Головача, і ви побачите, який у вас буде вал роботи. Знов не встигнете розглядати питання містобудування. Я підтримую депутата Вільдмана. Давайте ми зараз перенесемо ще на одну сесію і попрацюємо над цими положеннями.

Головуючий: Якби не втратили на місяць. Нам же місяць треба готувати рішення. Тепер закінчиться так, що неповноважна комісія по архітектурі і не легітимна комісія по землі. І юристи мене попередили, що це остання  сесія, де легітимні заключення комісії земельної. Тому, я прошу записати, і ви внесіть пропозиції, поки я його підпишу. Пишіть протокольно: врахувати при необхідності обгрунтування Вільдмана і Товстого, пропозиції з тими змінами і дорученнями, які були. Протокол прослідкує. Я  прошу проголосувати та затвердити положення. Прошу, Странніков, 38.

Странніков: Мені здається, що варто дотримуватися рівності щодо депутатів, і мою пропозицію поставлено на голосування. Пропозицію Головача  нібито прийнято без обговорення. Тобто давайте ми проголосуємо.

Головуючий: Ми нічого не внесли по його пропозиції. Кожний депутат має право, кожна комісія має право винести своє рішення.

 

 

   <---   27 Января  12 ч 17 м 09 с   ----  Второй стенограф  ---->

 

Я не про це кажу.

Головуючий: А я кажу, що депутат Головач вніс таке у пропозицію, яка і так зобов’язує діяти кожну комісію. Тому я не ставив на голосування, щоб ця комісія брала участь. Ми можемо зараз проголосувати рішення, яке в Регламенті у нас оговорено, що всі комісії зобов’язані. Скажіть, будь ласка, комісія Карабаєва не повинна брати участь в любому питанні землі тому, що вона - екологія?

Доповідач: Я мав на увазі з приводу того, що знятий пункт за моєю пропозицією. Потім Головачем було внесено інше формулювання цього пункту.

Головуючий: Не було інших.

Головуючий: ... Щоб комісія ця мала право брати участь. Я протокольно сказав, що тут немає проблем, беріть участь. Голови комісій, скажіть, будь ласка, яким комісіям не дано право брати участь у роботі при розгляді земельної комісії? Який депутат не має права по його округу прийти на засідання комісії і підняти питання ті, які ви на сесії піднімаєте? Хіба якби депутат Казаков прийшов сьогодні на засідання комісії, а він же не ходить. Чому? Але ж, коли він сьогодні підняв руку – зняти, я не з великим задоволенням поставив, але зняли питання. І Казаков міг бути на комісії земельній, не доводити його до сесії, обгрунтувати своє питання, і його б колеги з-за поваги б не винесли б на президію і дальше.

Не працюєте ви, депутати, в повну силу і по Регламенту. Тому ми домовились, що в лютому місяці жодна пропозиція депутата при затвердженні порядку денного обговорюватись не буде. А коли ми підійдемо до питання 107-А, тоді депутат Казаков нажимає кнопку і обгрунтовує, що він має по цьому питанню. Так буде тому, що Регламент такий. З лютого ми домовлялися, і я ставлю на голосування про затвердження положення комісії в повному обсязі з доповненнями та побажаннями тих депутатів, які давали протокольно. А пропозицію депутата Страннікова ми проголосували і зняли.

 

 

 

  <---   27 Января  12 ч 20 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Голосування:

За - 63, проти - 1, утр. - 2, не гол. - 15, всього - 81. Рішення прийнято.

Перед тим, як ми поставимо на голосування питання № 3.... Ще заява Казакова з’явилася. Ставлю на голосування. Прошу проголосувати перехід з промислової політики до політики архітектури та містобудування.

Голосування:

За - 29, проти- 6, утр. - 1, не гол. - 45, всього - 81. Рішення прийнято.

Заява депутата Баленка: "Прошу вас ввести мене в комісію Київради з питань землекористування". Ставлю на голосування.

Голосування:

За - 48, проти - 2, утр. - 1, не гол. - 30, всього - 81. Рішення прийнято.

Я продовжую роботу по Регламенту. Читаю: Київському голові від голови постійної комісії з питань містобудування та землекористування Легези. Прошу звільнити мене з займаної посади за власним бажанням.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 23 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Трошки поправочка є. Голова комісії -  це не посада. Я прийняв заяву про відставку, підписав, завізував, але прошу проголосувати її. Ставлю на голосування.

Не прийняте рішення. Виконувати обов’язки буде Закревська.

Я по Регламенту маю право другий раз поставити на голосування. Тому ставлю на голосування про звільнення виконання обов’язків голови комісії  депутата Легези. Ставлю на голосування.

Голосування:

За - 49, проти - 2, утр. - 7, не гол. - 22, всього - 72. Рішення прийнято.

Микола Андрійович знаходиться на посаді радника міського голови, він в штаті.

 

 

 

  <---   27 Января  12 ч 26 м 09 с  ----   Третий стенограф   --->

 

В нас є багато вакансій. Оголошується конкурс на заміщення вакансії начальника управління по контролю Київської міської державної адміністрації, у зв’язку з тим, що Бабаков пішов на роботу прокурором Дніпровського району.

 Вакансія з’явилася. Є пропозиція обрати голову комісії по землекористуванню, з питань землекористування. Є склад цієї комісії у вас на руках: Андрушенко, Баленко, Вільдман, Гіщак, Гуленко, Закревська, Кобринський, Кривонос, Легеза, Овчар, Скосар, Старовойт, Странніков, Супруненко, Товстий, Шилюк. І пропонується головою комісії Гуленко. Голосуємо в цілому? По процедурі? Тоді по питанню комісії. Прошу, Странніков, 38.

Странніков: В жовтні місяці ми прийняли рішення, що постійна комісія з питань містобудування та землекористування ліквідується з моменту обрання голів і затвердження складу двох комісій -  з питань містобудування  та другої комісії з питань землекористування. Річ у тім, що комісію з питань містобудування та архітектури ми вже

 

 

  <---   27 Января  12 ч 29 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

обрали і затвердили. Сьогодні нам пропонується затвердити другу комісію. Тобто з сьогоднішнього дня ліквідується постійна комісія з питань містобудування і землекористування. Але в нормативних документах, і в першу чергу, в порядку відведення земельних ділянок фігурує саме комісія з такою назвою, яку ми сьогодні ліквідовуємо. Ішими словами, якщо ми сьогодні затвердимо комісію з питань землекористування і ліквідуємо постійну комісію з питань містобудування та землекористування - мінімум до наступної сесії, коли ми зможемо прийняти зміни до нормативних актів, а саме, в першу чергу, до порядку відведення, весь рух земельних справ і клопотань просто зупиниться. Тому що підписувати їх буде просто нікому. Ці дві комісії ще поки що не увійшли до нормативних документів, а стару ми ще поки що не виявили. Тому є пропозиція це питання розглядати вже ...

Головуючий: Юрист каже: ні, не прав Странніков.

Странніков: Тому є пропозиція розглянути це питання разом зі зміною до нормативних документів.

Головуючий: В мене одне питання. Чи буде правомірність - готувати документи на лютий? Інші питання мене менше цікавлять. Прошу, Щербаков і завершуємо.

Щербаков: За логікою Страннікова, повинно бути дві комісії: з питань містобудування - та, яку очолює Поляченко, і та, яку очолює Гуленко. Стосовно питання, чи готувати, чи не готувати. Нехай він це задасть тим людям, які подали заяви рік, два роки тому назад, місяць і чекають від Київської міської ради, яка відповідно до Закону в місячний термін повинна розглянути прийняте рішення. Тут відповідь однозначна. Треба готувати. Якщо виникнуть якісь незрозумілості у заступника голови КМДА  Муховикова з приводу, кому і які документи направляти, то для цього є голова виконавчого органу і Київський міський голова, який  підкаже.

Я пропоную питання, яке зараз буде голосуватися про склад та голову комісії,  проголосувати.

Головуючий: Я спитав начальника управління, Тетяну Вікторівну. Питань немає про правомірність. В чому воно може бути? Я не бачу питання юридично. Надумане питання. Саме краще, якби у нас трошки менше політики було в залі. Нарощуються питання політичні, і вони, звичайно, є поміхою роботи нашої.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 35 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

849 - 21.10., це жовтень. Ви говорили про листопад, в листопаді у нас жодного рішення не було. Присутній депутат Миргородський?  Погоджено було в усіх і скрізь. Прошу поставити на голосування. Покличте, будь ласка, Ялового. Зніміть з голосування питання. А тепер я питаю депутата Присяжнюка. Що Вам мішало з Миргородським працювати? ... Дуже тихо.

Я прошу проголосувати на доробку затвердження правил забудови міста Києва і буду завжди так робити по Регламенту. Ви не здатні, я вибачаюся, зробити положення. Скільки часу ми робимо це положення? ... Рік -

 

   <---   27 Января  12 ч 38 м 09 с   ----  Третий стенограф  ---->

 

і положення. Це нормальне явище? Це не нормальне явище. Чому не врахували зауваження трьох комісій, або не дали письмові відповіді на ім’я комісії, що ваші зауваження не актуальні?

Доповідач: Відповідно до протокольного доручення і вашого особистого доручення як міського голови було всім комісіям, постійним депутатам доручено до 12 січня надати пропозиції, зауваження. Була створена робоча група із 16 депутатів,  яка опрацювала всі до цього часу зауваження, пропозиції і обговорила на робочій групі. Все було враховано. Зауваження бюджетної комісії також враховувалися. Вчора бюджетна комісія надала додаткові зауваження, які, я вважаю, несуттєві, і вони носять літературний характер – зміст. Можуть бути доопрацювання і до випуску бути враховані. Я просив би все-таки проголосувати і підтримати цей важливий документ.

Головуючий: Запишіть в протокол, будь-ласка: головному архітектору - Присяжнюку, голові  комісії доопрацювати про положення пропозицію бюджетної комісії протягом декількох днів.

 

 

 

  <---   27 Января  12 ч 41 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Тетяно Вікторівно, ви прослідкуйте візи. Не буде вашої візи - я не підпишу положення. Прошу голосувати в цілому. Запишіть: Карабаєв, Присяжнюк, Щербаков. Всі, хто на табло був,  запишіть.

Голосування:

За - 70, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 10, всього- 80. Рішення прийнято.

П.5 "Про виключення дошкільного навчального закладу № 137 по вул.Червоноармійській. Ставлю на голосування.

Голосування:

За - 54, проти - 3, утр. - 1, не гол. - 22, всього - 80. Рішення прийнято.

Так сталося, що дуже відповідальний захід. І тому я хотів би, щоб в моїй присутності ... По моєму дорученню поступило, дійсно, рішення, але не листопада місяця, а 21 жовтня за № 648, 648/1, що має відношення до старої території бази "Пуща-Водиці". Ми з вами говорили про три нові рішення нового відведення: 27.05 № 304, 30.09 № 553, та № 647 від 21.10. Поступили два проекти, в мене на руках, які були нами прийняті: №648, 648/1. Я підкреслюю, на старій базі, де було старе відведення, ніяких змін по землі не було. Але питання йшло про нове будівництво.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 44 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Тому, враховуючи неправомірність такого нового будівництва, була внесена пропозиція депутата Іванченка - довключити це рішення до трьох тих, що раніше, четвертим, не в листопаді місяці для запису, а 21.10.

Я просив би проголосувати, доповнити наш проект рішення (новий варіант) з доповненням 648, 648-1. Прошу проголосувати.

Голосування:

За - 66, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 12, всього - 78. Рішення прийнято.

Таким чином, в мене є пропозиція. Враховуючи, що тимчасово Яловий буде продовжувати допомагати мені працювати, я прошу вас З-55 щодо призупинення дії рішення Київради три номера: 304, 553, 647, та тільки що доповнено 648, 648-1 об’єднати в одне рішення і поставити його на голосування в даний час, перед тим, як будемо продовжувати розглядати порядок денний, п.6.

Я прошу проголосувати мою пропозицію, цей пункт поставити перед п.6. порядку денного. Ми тільки що проголосували п.5. Поставити його з З-55 між 5-им і 6-им.

Голосування:

За - 69, проти - 0, утр. - 2, не гол. - 10, всього - 81. Рішення прийнято. А тепер прошу проголосувати це рішення "Про призупинення дії рішень Київради

 

 

  <---   27 Января  12 ч 47 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

№ 304, № 553, № 647, № 648, № 648-1”, як одне рішення.

Голосування:

За - 73, проти - 0, утр. - 3, не гол. - 5, всього - 81. Рішення прийнято.

Якщо ми щось не врахували сьогодні, в нас буде сесія 23, чи 25 лютого. Створена комісія, підписане моє розпорядження №14 від 22 січня. У вас воно на руках. Всі мають право долучитись до цієї комісії. Там є і депутат Странніков, Щербаков і інші, допишіться, хто бажає, протягом неділі або двух.

І все, що ми не прийняли на цій сесії по "Пуща-Водиці", ми повернемося до цього питання в лютому місяці. Сьогодні, за пропозицією нового виконуючого обов’язки Голови Уряду, назначена зустріч моя з виконуючим обов’язки "УКРЗАЛІЗНИЦІ" та виконуючим обов’язки міністра транспорту на будівництві вокзалу Дарницького та мостового переходу, який, на жаль, не будується. Ціль іде одна - вияснити об’єктивні причини та реальність будівництва комплексу Мінтрансом залізничного мостового шляхопроводу та Дарницького вокзалу. Там мене чекають керівники Міністерства Південно-західної дороги, Голова району - Кирилюк, мій заступник - Кір"ян, директора інститутів. І поїхав туди вже головний архітектор Василь Федорович Присяжнюк. Тому я попереджаю вас і прошу вас, працюйте в нормальному режимі, Яловий головуючий. Поки я не повернуся, до Регламенту змін не вносити.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 50 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Я прошу продовжувати роботу по Регламенту. Регламент затверджений, порядок денний затверджений, якщо вас смущають народні депутати, то я їх запрошую на будівництво моста, який не будується, та Дарницького вокзалу.

Яловий: П.6. Голосуємо.

Голосування:

За - 66, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 11, всього - 78. Рішення прийнято.

Іванченко: Таку неповагу, яку демонструє Омельченко до депутатів... Я 15 хв. тисну на кнопку і піднімаю руку. Він вже в другий раз біжить і не хоче слухати моїх слів. Я хочу сказати, що міський голова, який не поважає депутатів, не може розраховувати на повагу депутатів.

Яловий: Він може вас не поважати, а депутатів  поважає.

Іванченко: Я вважаю, була остання нагода, коли ми могли би вийти із цієї ситуації  з "Пуща-Водиці", з "Енергохолдингу". Не захотіли послухати мою точку зору і як зробити так, щоб  та ганьба, в яку ввів Омельченко міську раду, і як нам вийти з цієї ситуації, тобто мене не захотіли послухати. Якщо Омельченко не знає, яке рішення ми прийняли в листопаді, то в п’ятницю, коли буде рішення суду, чи в понеділок, я йому нагадаю.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 53 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Також я вважаю, що ми втратили можливість закрити це питання і списки тих, хто були у цих рішеннях в листопаді, в тому числі вони будуть оголошені в п’ятницю, чи в понеділок.

Яловий: Ми нічого не втратили, ми проголосували абсолютно виважене рішення Київради, зупинили дію всіх рішень за участю депутатів, довивчається це питання і воно буде відмінено на слідуючому засіданні. Все зроблено з порушенням і прошу не ображати Омельченка і Київраду. Голосуємо п.7.

Голосування:

За - 47, проти - 0, утр. - 3, не гол. - 26, всього - 76. Рішення прийнято.

П.8 "Про надання поліклініці №3 Оболонського району м.Києва статусу юридичної особи".

Голосування:

За - 49, проти - 0, утр. - 1, не гол. - 25, всього - 75. Рішення прийнято.

П.9 "Про дозвіл комунальному підприємству "Автотранспортне підприємство Київради" виступити засновником ТОВ "Київавтокомплекс".

Голосування:

За - 56, проти - 2, утр. - 2, не гол. - 16, всього - 76. Рішення прийнято.

10. Про питання власності.

В нас 20 питань, В-7 - знято.

Дейнега: Є тимчасова заборона.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 56 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Тоді треба проголосувати про перенесення цього питання з порядку денного. То ви, Дейнега, ставите питання як голова комісії - перенести це питання.

Дейнега: Заборона по країні.

Яловий: Давайте проголосуємо за зняття питання 7 з порядку денного. Перенести на наступне засідання. Я  Кривоноса теж питав, він не заперечує проти цього.

Голосування:

За  - 45, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 28, всього - 73. Рішення не прийнято. Давайте ще раз проголосуємо. Є прохання голови комісії і є прохання Кривоноса як депутата. На жаль, він відсутній (хворіє). Давайте знімемо на наступне засідання. Ще раз проголосуйте, будь ласка. Постанова ВР - вона рекомендує нам.

Голосування:

За  - 64, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 9, всього - 73. Рішення прийнято.

Дейнега: 1. "Про внесення змін до рішень Київради від 12.02.04 №36/1246 та від 18.03.04 № 100/1310 з питань приватизації". Уточнення технічної характеристики, адрес немає.

Яловий: Є доповнення. Прошу, Сташук, 13.

Сташук: Там так само технічна правка. Ще позиція 91. Треба внести: літери "А", а штрих "б", "в", "г", "д" - воно просто випало, як і всі інші.

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 54, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 19, всього - 73. Рішення прийнято.

Яловий: Прошу проголосувати пункт 2.

 

 

  <---   27 Января  12 ч 59 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Голосування:

За -  56, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 17, всього - 73. Рішення прийнято.

Дейнега: В-3 "Позняки-Жил-Буд”,  про знесення сходинкового переходу.

Голосування:

За - 53, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 20, всього - 73. Рішення прийнято.

Дейнега: В-4 "Про безоплатну передачу основних фондів з комунальної власності територіальної громади м.Києва до комунальної власності територіальної громади селища міського типу Брусилів Житомирської області”.

Голосування:

За - 53, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 21, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: В-5 "Про зарахування до комунальної власності територіальної громади м.Києва закінченого будівництва об’єкта комунального призначення".

Яловий: В-5, В-6 голосуємо разом. Запишіть протокольно - відкоригувати це.

Голосування:

За - 59, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 15, всього -74. Рішення прийнято.

Дейнега: В-8 "Про надання дозволу акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" на списання основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади м.Києва".

Андрушенко: В нас зараз в законі Господарським кодексом не визначено, державна акціонерна компанія.  Закон ще не прийнятий.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 02 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Це яка в нас компанія – акціонерна, чи ні? Тому що там в статті зсилка і на комунально-унітарне підприємство і державне підприємство. Якщо це акціонерне, то, можливо, треба й дати доручення. Хто в нас пакетом акцій керує?

Дейнега: Я не говорив державне, і тут не написано. Написано просто акціонерне.

Яловий: Юристи перевіряли і кажуть, що правильно все записано.

Андрушенко: Там є стаття: комунально-унітарне, я перевіряв. І державне підприємство.

Яловий: Нехай юристи уважно ще подивляться ...

Дейнега: Є закон про акціонерні товариства в нашій країні.

Андрушенко: Тоді рішення хто приймає?

Дейнега: Рішення Київрада приймає ...

Яловий: Прошу, Лисов, 4.

Лисов: Стосовно питання, яке задав депутат, - комунальне, і я можу пояснити наступне. "Київенерго" є акціонерною компанією, де доля міста складає 12,8%. 51% знаходиться в державі, інші відсотки знаходяться в юридичних осіб, які не мають в своєму статуті державної власності. Але "Київенерго" є балансоутримувачем майна м.Києва. Це самий великий балансоутримувач. Майно, яке ми йому передали, сьогодні оцінюється близько 955 млн.грн. Тому ми з вами маємо право, це ми робимо, дозволяємо балансо утримувачу списувати наше майно. Воно знаходиться у нього в управлінні. Але це не є власністю акціонерної компанії.

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 53, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 21, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 9. "Про внесення змін у додаток 2 рішення Київради від 29.04.04 №212/1424". Це по формі звітності.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 05 м 09 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Голосування:

За - 53, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 21, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: В-10. "Про передачу в користування на умовах оренди та на умовах безоплатного користування (позички) нежилих приміщень, продовження термінів дії оренди нежилих приміщень, надання дозволу на встановлення пільгових ставок оплати та про зміну орендних ставок". Але з двома доповненнями. В додатку 3 проекту рішення доповнити: ТОВ "Юридична фірма Пік - 2" під офіс, Велика Житомирська, 15-В нежилих приміщень на 87 кв.м. 12 %, 364 дні.

І дод.5 проекту рішення доповнити: НДЦ "Ендополімет", вул. Пушкінська, 38-а, нежилі приміщення, 2-й поверх кім.1, 2, 26, 7 кв.м + місця загального користування 15, 5 кв.м і 3-й поверх, кім. 1,2, 19 кв. м  та місця загального користування 28 м, 12 %.

Биструшкін: Я хочу, щоб доповідач подивився аркуш 4, дод.8 цього пункту. Ви знаєте, в нас зараз мало людей в сесійній залі, але дуже прошу звернути увагу. Я вважаю, що все-таки політичне питання, тому що якимось чином нікому не зрозуміло. Нас знову продовжується валютно різька тенденція. Це державне комунальне підприємство кінотеатру. У нас 800 кв.м. Ми знову віддаємо під рибу. Я вважаю, що це не дуже правильно. Коли Київський міський голова відновлює кінотеатр, коли будує, але ми робимо навпаки.

 Я прошу, щоб це було правильно,

 

 

 

 

 

  <---   27 Января  13 ч 08 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

і щоб це було дійсно по державницькому - об’єднати. В першу чергу, відмінити абсолютно те, що тут написано. По-друге, я думаю, що управління власності, там дуже багато компетентних людей, які знають, щоб це зробити, треба об’єднати це питання з іншим питанням, абсолютно аналогічним. Це ... (нерозбірливо) Гагаріна - це те, що в нас є.

Була проблема з ринком. Зараз, завдяки Київській міській владі, це питання  вже розв’язується. І ми все ж таки повертаємо заклади культури в цю сферу культури. Я хочу об’єднати ці два заходи в одне питання і протокольно доручити Управлінню з питань власності для того, щоб провести чи аукціон, чи якийсь інший захід для того, щоб ми, в першу чергу, відновили там кінотеатри, в першу чергу.

По-друге, щоб не було в нас питань спільно з орендарями, підприємцями. Я думаю, що можна піти шляхом створення на базі кінотеатру в торговельно-розважальних центрах. Це можна зробити в управлінні власності і абсолютно нормально провести конкурс відкритий, чесний і прозорий.

Яловий: Ви в якій комісії працюєте? ... В гуманітарній ... В мене є пропозиція - протокольно доручити комісій по власності і гуманітарній спільно розглянути це питання. Напишіть таке доручення протокольно. Прошу, Лисов, Новак і Фоменко.

Лисов: Це питання серйозно вивчали. Вся справа в тому, що сьогодні так це приміщення використовується не за призначенням. Там сьогодні створено 120 робочих місць. Якщо уважно подивитись на пропозиції комісії нашої міської до сесійного залу, то ми там написали, що термін закінчення оренди кінотеатру "Тампере" - 01.04.05. Це такий компроміс з нашого боку був. В нас дуже багато було звернень і тому завершуються орендні відносини  1 квітня. Але, я дуже дякую, що виступив мій колега Биструшкін тут. Я хотів би, щоб ми записали наступне: управлінню культури надати пропозиції про подальше використання, бо вони повинні сьогодні відповідати за подальшу дію цього закладу культури.

Яловий: Я правильно сказав, щоб двом комісіям розглянути з залученням управління культури.

Лисов: Я думаю, що залишити в тій редакції, яка сьогодні

 

 

   <---   27 Января  13 ч 11 м 09 с   ----  Седьмой стенограф  ---->

 

є, до 01.04.05. Там записано термін дії - це ще два місяці. Тобто ми отримуємо орендну плату, але з першого квітня треба його використовувати.

Яловий: Мова йде до першого квітня, оренда продовжується, а до 01.04 повирішувати всі питання.

Лисов: З 01.04 управління комунальної власності візьме на себе наступні функції. Ми на 01.04 зробимо так, що це приміщення не можна буде використовувати,  тобто воно буде без току, без води, без телефону, без нічого. Тобто ринок закінчить свою діяльність. Але ми повинні спільно з управлінням культури в м.Києві надати пропозиції.

Яловий: Секретаріат, включіть на лютий місяць спільне засідання комісії по гуманітарним питанням і комісію власності за участю управління культури по обговоренню і вирішенню цього питання.

Новак: Я хочу підтримати депутата Биструшкіна у зв’язку з тим, що до бюджетної комісії надійшло звернення керівництва кінотеатру "Тампере" звільнити їх від сплати відсотку прибутку до бюджету м.Києва в зв’язку з тим, що вони збиткові і  неплатоспроможні. І при розгляді цього питання прошу перевірити ще надходження від фінансової діяльності цього підприємства. Тому що коли вони здають оренду приміщення під ринок це просто смішно, що вони ще є збиткові. Тобто вони просто використовують наше майно в своїх власних цілях.

Фоменко: Я прошу п.18, додаток 3, у графі примітка записати: "Відмовити у зв’язку з наданням приміщення Академії муніципального управління".

І в дод.4, п.11 також написати: "Відмовити в зв’язку з передачею будівлі Академії муніципального управління тому, що одне із наступних там питань голова комісії буде доповідати. Там підготовлені проекти рішень в зв’язку з будівництвом моста, попадає військова кафедра.

Доповідач: Це п.20 мається на увазі? Але я думав ми з Фоменко розмовляли, що ми спочатку затвердимо п.20, а потім відмовимо ці два. Ви трохи попереду пішли.

Фоменко: Але не відкласти, а записати "Відмовити в зв’язку з наданням".

 

 

 

  <---   27 Января  13 ч 14 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Дейнега: П.13. "Про тимчасові обмеження у сфері приватизації об’єктів".

Яловий: Це п.13? Тут змінена назва.

Головач: Я прошу вибачення, що ще раз виступаю. Питання актуальне. Я пропоную взяти за основу те рішення, яке розроблено Головним управлінням власності і регіональним відділенням Фонду державного майна. Сама постанова ВР, вона досить складна для тлумачення. І те рішення, яке нам запропоновано, ми його тлумачимо.

Дейнега: Ми можемо відмовити, а потім прийняти.

Яловий: Давайте проголосуємо відмову. Які ще є зауваження? Я ставлю на голосування  пропозицію, яку вніс депутат Фоменко і з тим протокольним дорученням, яке прозвучало по кінотеатру "Тампере".

Прошу, проголосуйте в цілому з пропозицією Дейнеги, Фоменка, і з урахуванням зауважень, які звучали від Новак і  Биструшкіна. Ми тільки що обговорювали це питання.

Голосування:

За  - 53, проти  - 1, утр. - 0, не гол. - 20, всього - 74. Рішення прийнято. З тими поправками та зауваженнями.

Дейнега: 11. "Про надання дозволу комунальному підприємству "Київський завод алюмінієвих конструкцій на передачу під заставу майна територіальної громади м.Києва".

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 52, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 22, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 12. "Про вихід комунального підприємства "Київський завод алюмінієвих будівельних конструкцій" із складу засновників товариства з обмеженою відповідальністю "Київський завод алюмінієвої катанки".

Яловий: Прошу проголосувати. Це повернення цеху до нашого заводу.

Голосування:

За  - 55, проти  - 4, утр. - 0, не гол. - 15, всього - 74. Рішення прийнято.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 17 м 09 с  ----   Второй стенограф   --->

 

 

Не перешкоджає проводити - це є елемент тлумачення, тим більше ми даємо не наукове, а офіційне тлумачення, що не може бути відносно до постанови ВР. Я пропонував би поступити наступним чином: взяти за основу це рішення. Відповідно до пункту 30, частини 1, ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 4, ст.3. Закону України "Про приватизацію державного майна", з метою своєчасного надходження коштів до бюджету міста та здійснення своєчасних соціальних виплат з бюджету міста Києва та у зв’язку з прийняттям ВР України Постанови від 13.01.05 № 2349-4 "Про тимчасові обмеження" у сфері приватизації Київрада вирішила:

1. Взяти до відома, що з 01.12 не приймалися рішення Київради про включення об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Києва до переліку, які підлягають приватизації у 2004-2006 роках.

2. Контрольній комісії Київради з питань приватизації протягом І кварталу 2005 року провести перевірку стану приватизації за 2004 рік та про результати перевірки доповісти на сесії Київради.

Ми це зобов’язані робити незалежно навіть від постанови ВР. Але цей пункт буде свідчити, що ми щось робимо в крайньому випадку не всупереч, а на виконання цієї Постанови.

3.Викласти в наступній редакції: Головному управлінню комунальної власності м.Києва виконавчого органу Київради (КМДА) та регіональному відділенню Фонду державного майна України по м.Києву відповідно до Постанови ВР такої-то продовжити приватизацію та відчуження та передачу до статутних фондів господарських товариств об’єктів права комунальної власності, розпочаті до 01.12.2004 року, за умови вивчення питань контрольної комісії з питань приватизації. Ми одночасно будемо робити перевірку і одночасно вони будуть вивчати. Зрозуміло питання?

Яловий: Не треба пояснювати, ясно.

Головач: Рекомендувати районним у м.Києві радам прийняти відповідні рішення щодо виконання цієї Постанови. Вони повинні приймати рішення, а не ми за них приймати. І відповідно покласти контроль.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 20 м 08 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Яловий: Голосуємо. Я думаю, вона озвучена достатньо ясно. Я думаю, що її треба підтримати.

Голосування:

За - 57, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 17, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 14. "Про надання дозволу Акціонерному товариству холдинговій компанії "Київміськбуд" на знесення будівлі на вулиці Освіти, 14-А у Солом’янському районі м.Києва".

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 63, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 11, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 15. "Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів м.Києва на списання автомобіля 90-го року”.

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 57, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 17, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 16. "Про передачу у володіння та користування акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" нежилого приміщення на вулиці Пирогова/Богдана Хмельницького, 2/37, літ. "Б" у Шевченківському районі м.Києва".

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 55, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 19, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 17. "Про надання дозволу Київській міській санітарно-епідеміологічній станції на списання автомобіля". Завізовано паном Салютою.

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 56, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 18, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 18. "Про надання згоди на передачу до державної власності корпусу № 9 клінічної лікарні № 15 комунальної власності територіальної громади м.Києва", але з доповненням.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 23 м 08 с  ----   Второй стенограф   --->

 

Ще там один будинок - 185 кв.м, крім того, що там написано.

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 59, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 15, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 19. "Про зупинення дії рішення Київради від 23.12.04 №896/2306 "Про передачу в оперативне управління Рахункової палати України будинку на вул. Індустріальній, 8/26 у Солом’янському районі м.Києва".

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 55, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 19, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: 20. "Про підготовчі заходи щодо забезпечення будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро".

Яловий: Прошу проголосувати.

Голосування:

За  - 55, проти  - 0, утр. - 3, не гол. -  16, всього - 74. Рішення прийнято.

Дейнега: Ще інформативно. Головним управлінням комунальної власності м.Києва і  Фондом державного майна по м.Києву за 2004 рік приватизовано:

Головним управлінням комунальної власності - 67 об"єктів малої приватизації на загальну суму 97 млн. 400 тис.грн.

Регіональним відділенням Фонду державного майна  - 47 об"єктів на загальну суму 52 млн. 730 тис.грн. Більш детальну інформацію вам надасть комісія контролю за приватизацією.

Яловий: Є побажання бюджетної комісії... (Дуже тихо)

Дейнега: А ми задали зараз завдання. Головне управління майна і Фонд майна готує повний перелік адрес, загальну суму, суму по об’єктах.

 

13.26.

 

Падалка: Рішенням Київради про бюджет м.Києва на 2005 рік ,  п.25 внесені окремі доповнення стосовно рішень, які повинна Київрада приймати при передачі в оренду або в постійне користування  земельних ділянок. А рішення Київради, які сьогодні підготовлені, я так розумію, були підготовлені в основному, в минулому році, тому що там є візи 11-го місяця, 12-го місяця і т.д. Тому я прошу протокольно доручити земельній комісії і Головному управлінню земельних ресурсів при доопрацюванні і поданні на підпис рішень Київради внести туди п.25 рішення Київради від 28.12.2004 №1050/2460 "Про бюджет м.Києва на 2005 рік".

Яловий: Я дав доручення секретаріату повернути всіх депутатів в зал. Прошу, Фоменко.

 

   <---   27 Января  13 ч 29 м 08 с   ----  Седьмой стенограф  ---->

 

Фоменко: Я хотів би, щоб протокольне доручення сьогодні було таким чином сформульовано. У зв"язку з введенням в дію змін і доповнень до Закону України "Про охорону культурної спадщини" погодження проектів відводу земельних ділянок обов’язкове в центральному органі виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини. На підпис голові давати сьогоднішні прийняті рішення тільки після того, як отримують висновки Державного управління у сфері управління охорони культурної спадщини.  І на підпис голові давати сьогоднішні прийняті рішення, тому що вони готувались раніше, тільки після того, як отримаємо висновки Державного управління у сфері охорони культурної спадщини.

Гуленко: Якщо ми сьогодні приймемо, а висновок візьмемо завтрашнім числом...   

Яловий: Я називаю Ярославів Вал, 14. З-1. Зауважень немає.

З-2. "Про внесення змін до рішення Київради "Про передачу у приватну власність земельних ділянок". Зауважень немає. Я буду називати пункти.

З-3. "Про передачу готелю МВУ земельної ділянки для експлуатації та обслуговування готелю на вул. Шовковичній, 40/7 у Печерському районі".

З-4. "Про передачу ТОВ "Науково-виробниче підприємтво "Укроргсинтез" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування науково-виробничо-адміністративного корпусу" на вул. Червоноткацькій, 61 у Деснянському районі".

Я пропоную ці 4 рішення проголосувати.  З-5 ми зняли.

Голосування:

За - 56, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 18, всього - 74. Рішення прийнято.

Гуленко: Може зразу з З-6 по З-18?

Яловий: Так. Зауваження є по цих пунктах? Немає.

 

 

 

 

 

 

 

 

   <---   27 Января  13 ч 32 м 08 с   ----  Второй стенограф  ---->

 

10. "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Гемма" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування кафе з літнім майданчиком на просп.Перемоги, 94/1 у Шевченківському районі" - немає.

Давайте проголосуємо з 6-го по 10-ий пункти.

Голосування:

За  - 50, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 24, всього - 73.

Яловий: 11. "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "ВАГРА" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного павільйону на просп. Космонавта Комарова, 28 у Солом’янському районі" - немає зауважень.

12. "Про надання земельної ділянки військові частині 2428 для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул.Жилянській, 10 у Голосіївському районі" - зауважень немає.

13. "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю Фірмі "С і Б" земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельно-офісного комплексу на вул.Саксаганського, 37 у Голосіївському районі" - зауважень немає.

14. "Про приватизацію земельних ділянок у Дарницькому районі м.Києва для ведення садівництва" -  зауважень немає.

15. "Про приватизацію земельних ділянки гр.Крахмальної Олександри Авраамівни, члена споживчого садівницького товариства "Автомобіліст" у Голосіївському районі м.Києва" - зауважень немає.

Прошу проголосувати з 11-го по 15-ий пункти включно.

Голосування:

За  - 55, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 19, всього - 74. Рішення прийнято.

16. "Про приватизацію земельних ділянок у Подільському районі м.Києва для ведення садівництва" - зауважень немає.

17. "Про приватизацію земельних ділянок садового товариства "Оболонь" Оболонського району м.Києва" - зауважень немає.

18. "Про приватизацію земельних ділянок кооперативного дачного товариства "Чорнобилець" для дачного будівництва в урочищах Оболонь і Наталка в Оболонському районі м.Києва" - зауважень немає.

Прошу проголосувати 16, 17, 18 пункти.

Голосування:

За  - 60, проти  - 0, утр. - 1, не гол. - 16, всього - 77. Рішення прийнято.

Що, ми визначились по 19 пункту?

 

 

 

 

  <---   27 Января  13 ч 35 м 08 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Прийнято. По 19, що ми визначились?

Доповідач: Там зміни Карабаєва, які.. і тобто ті зміни, які він вніс...

Яловий: Можна проголосувати. Зміни протокольно відмічаємо. Проголосуйте 19, будь-ласка.

Голосування:

За - 52, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 25, всього - 77. Рішення прийнято.

П.20, є зауваження?

П.21 - є зауважння "Про надання і вилучення земельних ділянок"?

П.22 - виключили.

Прошу, проголосуйте п.20 і 21.

Голосування:

За - 54, проти - 1, утр. - 0, не гол. - 22, всього  - 77. Рішення прийнято.

П.23 є зауваження?

П.24 "Про поновлення договору аренди "ГАРАНТ".

П.25 - немає зауважень.

Прошу, проголосуйте ці три пункти.

Голосування:

За - 54, проти -1, утр. - 2, не гол. - 20, всього - 77. Рішення прийнято.

П.28 - зауважень немає. Є у Комова, 88.

Комов:  Зараз в мене немає зауважень.

П.29 є зауваження?

П.30 - немає зауважень.

П. 31 - немає зауважень.

П.32 - немає зауважень.

Давайте проголосуємо ці пункти.

 

 

 

 

  <---   27 Января  13 ч 38 м 08 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Голосування:

За - 58, проти - 0, утр. - 3, не гол. - 15, всього - 76. Рішення прийнято.

П.32 - немає зауважень.

П.33 - немає зауважень.

П.34. Є зауваження? Щербаков, 24.

Щербаков: Передається Святошинській раді для будівництва, експлуатації, обслуговування парку - в оренду на 25 років. Пропоную замінити в постійне користування.

Яловий: Не буде заперечень? Значить, давайте проголосуємо п. 32, 33, 34 і 35 разом із зауваженням депутата Щербакова.

Голосування:

За - 60, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 16, всього 76. Рішення прийнято.

П.37 є зауваження?

П.38 - немає зауважень.

П.40  - немає зауважень.

П.41 - немає зауважень

П.42  - немає зауважень.

Я прошу ці пункти проголосувати разом.

Голосування:

За - 67, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 9,  всього - 76. Рішення прийнято.

П.44 є зауваження?

П.45 - немає зауважень.

Давайте проголосуємо ці пункти.

Голосування:

За - ...зупиніть голосування.

П.47 - немає зауважень.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 41 м 08 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Яловий: З-47, З-48. Є зауваження? Немає. Тоді я ставлю на голосування. З-44, 45, 47, 48. Проголосуйте.

Товстий: З-48 я прошу надати мені на довивчення.

Яловий: Тоді я прошу проголосувати З-44, 45, 47.

А по З-48 ми проголосуємо - зняття.

Щербаков: По З-48. Я заперечую проти пропозиції депутата Товстого. Ця ділянка знаходиться в оренді. А зараз рішення іде про продаж. Тобто у депутата Товстого як у члена комісії було щонайменше тричі можливостей голосувати, коли він розглядав на комісії про оренду, коли на сесії про оренду, і коли на комісії про продаж. Чого зараз на довивчення? Все ж, кому треба, заплатили?

Яловий: З-44, 45, 47 ставлю на голосування, а потім я поставлю пропозицію Товстого окремо.

Голосування:

За - 68, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 8, всього - 76. Рішення прийнято.

Ви, Товстий, не знімаєте свою пропозицію?

Товстий: Зняв.

Яловий: Тоді проголосуйте З-48.

Голосування:

За - 41, проти - 2, утр. - 2, не гол. - 31, всього - 76. Рішення не прийнято. Хто за те, щоб переголосувати З-48, проголосуйте. Внесено депутатом Качуровою.

Голосування:

За - 37, проти - 7, утр. - 1,

 

 

  <---   27 Января  13 ч 44 м 08 с  ----   Второй стенограф   --->

 

не гол. - 31, всього - 76. Рішення прийнято.

Голосується пункт 48. Голосується так, як воно є - за продаж.

Голосування:

За  - 40, проти  - 3, утр. - 0, не гол. - 33, всього - 76. Рішення не прийнято. Його розгляд переноситься.

По 49-му пункту - зауважень немає.

По 50-му пункту - зауважень немає.

По 51-му пункту - зауважень немає.

Прошу ці три пункти проголосувати: 49, 50 і 51.

Голосування:

За  - 61, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 15, всього - 76. Рішення прийнято.

Пункт 52-ий - знято.

По пункту 53-му прошу, Карабаєв.

Карабаєв: Я за цей час вивчив справу. Було засідання робочої групи. Немає підстав знімати її з сесії. Я знімав і прошу внести назад і проголосувати.

Яловий: Давайте проголосуємо за внесення до порядку денного пункту 52 і потім його проголосуємо.

Голосування:

За  - 59, проти  - 0, утр. - 1, не гол. - 16, всього - 76. Рішення прийнято.

Прошу проголосувати пункт 52 окремо.

Голосування:

За  - 58, проти  - 0, утр. - 3, не гол. - 14, всього - 75. Рішення прийнято.

По пункту 53 - зауважень немає.

По пункту 54 - зауважень немає.

Пункт 55 - ми проголосували.

По пункту 56. Єдине, що ми добавляємо, що будівництво очисних споруд.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 47 м 08 с  ----   Третий стенограф   --->

 

Прошу проголосувати п.53, 54, 56 з доповненням.

Голосування:

За - 59, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 17, всього - 76. Рішення прийнято.

П.58 - є зауваження у Качурової, прошу.

Качурова: Я хочу уточнити вул. Закревського. По проекту рішення, яка адреса? Якщо це мій округ або Карпенка, то ми  знімемо це питання. Дайте пояснення.

Яловий: По п.58 - можете дати роз’яснення? Прошу, Карпенко, 17.

Карпенко: Я  поцікавився, уточняв у Людмили Вікторівни, потім я з’ясував, де цей об’єкт буде знаходитися. Він в нормальній комунальній зоні знаходиться. Там номера немає.

Яловий: П.58 - немає зауважень.

П.59 - немає зауважень.

П.60 - немає зауважень.

П.61 - немає зауважень.

Я ставлю на голосування ці пункти.

Голосування:

За - 55, проти -0, утр. - 2, не гол. - 18, всього - 75. Рішення прийнято.

 

 

  <---   27 Января  13 ч 50 м 08 с  ----   Седьмой стенограф   --->

 

Яловий: З-62. Є зауваження?

Гуленко: Немає.

Яловий: З-63, З-64, З-65, З-66, З-67, З-68, З-69, З-70. Прошу проголосувати ці рішення як проекти, що не мають зауважень.

Голосування:

За - 64, проти - 1, утр. - 0, не гол. - 10, всього - 75. Рішення прийнято.

З-71, З-72, З-73, З-74 - знято. 

З-75, З-76, З-77, З-78, З-79. Проголосуйте.

Голосування:

За - 57, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 20, всього - 77. Рішення прийнято.

З-80, 81, 82, 83, 84. Проголосуйте ці пункти.

Голосування:

За - 56, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 21, всього - 77. Рішення прийнято.

З-85 проголосуйте.

Голосування:

 

 

 

   <---   27 Января  13 ч 53 м 08 с   ----  Второй стенограф  ---->

 

Голосування:

За  - 55, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 22, всього - 77. Рішення прийнято.

Прошу, Щербаков, 24.

Щербаков: Я по пункту 67-му. На який термін проголосовано?

Яловий: Дайте пояснення по пункту 67-му.

Щербаков: Голова комісії пише - на 10 років, у рішенні - 25 років, а взагалі такі речі більш як на 5 років ніколи не давали.

Яловий: Я думаю, що 10 років - це максимально. Сесія проголосувала 25 років? Я просив би погодитись з депутатом Щербаковим і  переголосувати - 10 років.

Щербаков: Це не моя пропозиція. Я тільки уточнюю.

Яловий: Це торговельний павільйон, і я думаю достатньо буде 10 років. А там життя покаже. Переголосуйте на 10 років.

67 пункт - зміна терміну оренди з 25 років на 10 років.

Голосування:

За  - 50, проти  - 0, утр. - 0, не гол. - 27, всього - 77. Рішення прийнято.

Які ще є в нас непроголосовані  рішення Київської міської ради? Прошу, Дейнега, 82.

Дейнега: Я прошу ще раз поставити на голосування питання переходу члена нашої депутатської групи Казакова із комісії підприємництва та промисловості у комісію містобудування, де головуючий пан Поляченко.

Яловий: Можна ще раз поставити на голосування. Проголосуйте, будь-ласка.

Голосування:

За  - 52, проти  - 8, утр. - 6, не гол. - 9, всього - 75. Рішення прийнято.

Слово просить Поляченко.

 

 

   <---   27 Января  13 ч 56 м 08 с   ----  Третий стенограф  ---->

 

Поляченко: В мене велике прохання є. В зв’язку з такими технічними помилками, є заява, і вона  не була озвучена  депутатом Шевченком, теж про входження до нашої комісії. Я прошу проголосувати до нашої комісії.

Яловий: В нас заяви немає такої.  Давайте ще раз проголосуємо по Шевченку.  Прохання голови комісії  Поляченка.

Голосування:

За - 63, проти - 0, утр. - 0, не гол. - 10, всього - 73. Рішення прийнято.

Які ще є зауваження або пропозиції по сьогоднішньому засіданню? Немає. Є оголошення, Пабат, прошу.

Пабат: Є пропозиція покращити технічний стан нашої системи ради, в зв’язку з тим, що ми прийняли новий Регламент, де є роздруківки. Постійно йде голосування поіменне. Я хотів би, щоб секретаріат опрацював цю пропозицію.

Яловий: Ми опрацьовуємо це питання.

Шановні колеги, я хочу вам подякувати за участь у роботі сесії і сказати до побачення.

 

 

 

 

 

 

 


Читати також:
 
  
  
Пошта
WWW.GOV.UA
Державнi органи в iнтернетi