
Комісія з питань законності розглянула звернення громадян щодо відновлення меж парку “Юність”
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції депутати розглянули звернення ініціативної групи мешканців Микільської Борщагівки Святошинського району щодо відновлення меж парку “Юність”.
Відповідна ініціативна група звернулася з проханням з'ясувати законність та перевірити можливу наявність корупційних дій при ухваленні рішення Київради від 12.02.2004 №59-5/1269 “Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею”.
“Цим рішенням земельну ділянку площею 0,72 га, яка на той момент вже 35 років була частиною парку “Юність” Святошинського району, було вилучено з території парку і віднесено до земель запасу житлової та громадської забудови. Цим же рішенням зазначену ділянку Київрада передала ТОВ “Кімет-плюс” в оренду для будівництва житлового комплексу, також їм було надано в оренду для забудови земельну ділянку площею 0,28 га, де знаходиться літній кінотеатр. Таким чином, ТОВ“Кімет-плюс” отримало під забудову 1 га землі, більша частина якої є парком, а це неприпустимо і незаконно”, — зазначила представник ініціативної групи Оксана Суліма.
Ініціативна група просить профільну комісію Київради перевірити законність даного рішення, а також подальше поновлення договору оренди ТОВ “Кімет-плюс”.
“Ми від імені комісії можемо витребувати ці документи для вас. Ми чекаємо проекту рішення з вашого питання, яке вже погодила земельна комісія, воно до нас офіційно по процедурі заходить, ми його розглядаємо і підтримуємо. І у вас буде аргументація в суді, що мінімум дві постійних комісії Київради підтримали це рішення. Думаю, що і в сесійній залі воно знайде підтримку”, — зазначив секретар постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції Андрій Осадчук.
Нагадаємо, також було зареєстровано електронну петицію щодо зупинення будівництва на території парку «Юність», яка набрала 10069 голосів, при мінімально необхідних 10000, і була прийнята до розгляду. Депутати постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування підтримали відповідне звернення та створили робочу групу задля вирішення питання.