Tool items
У столиці розглядають можливість запровадження додаткових нічних маршрутів
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати заслухали інформацію про стан виконання електронної петиції щодо запровадження у столиці нічних маршрутів.
Як зазначили у Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА), зазначену петицію можна вважати повністю виконаною. Адже з 30 грудня 2016 року у нічні години з 23 год. до 6 год. ранку організовується рух трьох нічних тролейбусних маршрутів: №91H «Залізничний вокзал Центральний – вул. Милославська», №92H «Залізничний вокзал Південний – просп. Свободи», №93H «Станція метро «Площа Льва Толстого» – вул. Чорнобильська» та нічного автобусного маршруту: № 137«Залізничний вокзал Центральний – станція метро «Харківська».
Наразі у профільному департаменті розглядають можливість запровадження додаткових маршрутів.
“При запровадженні перших чотирьох нічних маршрутів, ми враховували побажання мешканців. Як показала практика, найпопулярніші серед населення маршрути від і до залізничного вокзалу. Наразі всі маршрути працюють, але вони не користуються великим попитом. Один тролейбус за ніч перевозить 50-60 людей. Але для нас головне — можливість громадян комфортно пересуватися містом вночі. Тому ми зараз вивчаємо можливість запровадження інших нічних маршрутів, які би були зручні для пасажирів”, - зазначив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Іван Шпильовий.
“Звісно нам потрібно збільшувати кількість нічних маршрутів. Але при цьому треба передбачити компенсацію комунальному підприємству “Київпастранс”. Ми підтримали петицію і зробили все для її виконання. Але наразі КП “Київпастранс” несе збитки, тому в бюджеті на наступний необхідно закласти додаткові кошти нашому комунальному підприємству”, - зауважив член постійної комісії Київради з питань транспорту Сергій Майзель.
Окрім того, депутати заслухали інформацію про виконання електронної петиції щодо освітлення пішохідних переходів по Києву в нічний час. Відповідно до звернення, 265 столичних переходів потребують освітлення.
“На цей рік на реалізацію цієї петиції було виділено понад 2 мільйони гривень. Половину із цих коштів ми витратили на благоустрій 8 переходів, решту суми пішло на проектування 65 переходів. На сьогодні 15 переходів уже спроектовано і передано на затвердження експертизи. Інші до кінця року буду запроектовані”, - доповів Іван Шпильовий.
За прогнозами Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) повністю реалізувати петицію щодо освітлення пішохідних переходів по Києву в нічний час вдасться за 2-3 роки.